تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برای مقابله با دسیسه‌های دشمن باید از تمامی ظرفیت‌های استفاده کرد/از تمام امکانات و منابع سعی خواهیم کرد

به گزارش سیمرغ ما، فرامرز رحیمی در جلسه برنامه‌ریزی گفتمان دینی، اظهار کرد: به لحاظ شرایط کاری در حوزه فرهنگی خوشبختانه ارتباط تنگاتنگی بین آموزش‌وپرورش و سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد که می‌تواند اثرات ارزشمندی در دانش‌آموزان داشته باشد.   وی افزود: به لحاظ شرایط محیطی برای مقابله با دسیسه‌های دشمن باید از تمامی ظرفیت‌های موجود […]

به گزارش سیمرغ ما، فرامرز رحیمی در جلسه برنامه‌ریزی گفتمان دینی، اظهار کرد: به لحاظ شرایط کاری در حوزه فرهنگی خوشبختانه ارتباط تنگاتنگی بین آموزش‌وپرورش و سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد که می‌تواند اثرات ارزشمندی در دانش‌آموزان داشته باشد.

 

وی افزود: به لحاظ شرایط محیطی برای مقابله با دسیسه‌های دشمن باید از تمامی ظرفیت‌های موجود در جامعه و ادارات بهره ببریم که در این عرصه حمایت همه‌جانبه را می‌طلبد.

 

رئیس اداره آموزش‌وپرورش سیمرغ ضمن تشکر از اجرای هدفمندی گفتمان‌های دینی مدارس در ادوار گذشته، تصریح کرد: انتظار ما این است که در انتخاب مدرسان و مربیان دقت شود به لحاظ صبغه فرهنگی و افراد بیشتری به مدارس اعزام شوند که به لحاظ صبغه فرهنگی و معلومات سرآمد باشند تا شاهد خروجی خوبی از این جلسات داشته باشیم.

 

حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ در ادامه این جلسه با بیان اینکه ما نیز به این اصل معتقد هستیم که اگر دانش‌آموزان به لحاظ فرهنگی و معنوی غنی باشند از زوال و پوچی درآمان خواهند بود و این امر می‌تواند آن‌ها را از انحراف نجات دهد، اظهار کرد: با تمام امکانات و منابع سعی خواهیم کرد تا در اعزام اساتید دقت نظر داشته باشیم تا بازخورد خوبی را هم در دانش‌آموزان شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه