تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همراهی با امام حسین (ع) عامل حضور جمعیت ۲۰ میلیونی در کربلا/ باید نگاهمان به کلام رهبری باشد

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه نباید عزادار اباعبدالله (ع) باشیم اما همراه امام حسین (ع) نباشیم، گفت: اگر همراهی با امام حسین (ع) نبود امروز شاهد حضور جمعیت ۲۰ میلیونی در کربلا نبودیم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در مراسم دسته‌روی اربعین در جمع عزاداران حسینی، اظهار کرد: واقعه اربعین پیام پاسداری از شهدا و حرکت شهدا را برای ما دارد.

 

وی افزود: امام حسین (ع) با حضورش در کربلا انقلاب ایجاد کرد و حضرت زینب (س) پاسداری از این ارزش را بر عهده داشت و امروز هم شاهد پاسداری از این ارزش‌ها در جبهه‌های مختلف هستیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه نباید عزادار اباعبدالله (ع) باشیم اما همراه امام حسین (ع) نباشیم، تصریح کرد: اگر همراهی با امام حسین (ع) نبود امروز شاهد حضور جمعیت ۲۰ میلیونی در کربلا نبودیم.

 

وی ادامه داد: همراهی با عاشوراییان و شهدای کربلا باعث افتخار همه است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه نباید در انجام‌وظیفه خود غفلت کنیم، تأکید کرد: باید نگاهمان به کلام رهبری باشد و همسو با بیانات ایشان گام برداریم چراکه جهت مقابل با کلام مقام معظم رهبری برای آنانی که پرچم عاشورا را به دوش می‌کشند بسیار سنگین است.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: تولی و تبری از پیام‌های عاشورا برای ما است که باید در این موضوع دقت داشته باشیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه دعای کمیل‌ها، دعای ندبه‌ها، نماز شب‌ها و مناجات‌های دل شب عامل موفقیت در جبهه‌های جنگ بود، تصریح کرد: این صلاح قوی‌تر و برنده‌تر از تمامی سلاح‌های دشمن است.

 

وی در پایان گفت: امروز وحدت، محبت و اطاعتی که وجود دارد باعث ایجاد فرصت و موفقیت است و نباید از آن غافل شویم.

 

ارسال دیدگاه