تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نباید از توطئه‌های دشمن غافل شد/لزوم جذب نیروهای بومی در شهرستان

امام‌ جمعه سیمرغ گفت: مسؤولان و نخبگان کشور باید بصیرت سیاسی داشته باشند و از توطئه‌های دشمن غافل نشوند چرا که چهره دشمن برای ملت مظلوم ایران روشن است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های ظهر امروز نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: سلامتی از اموری است که دین به آن سفارش کرده و آداب تغذیه را به ما آموخته است اما کمتر به آن توجه می‌کنیم.

 

وی افزود: امروز دیابت به‌ عنوان سومین عامل مرگ‌ومیر در جهان است که شاید برخی نداند به این بیماری مبتلا هستند، این بیماری درمان قطعی ندارد اما با ورزش و کنترل تغذیه می‌توان آن را کنترل کرد.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با بیان اینکه در جلسه شورای اداری شهرستان که روز گذشته با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران برگزار شد مسائل و مشکلات کمی، کیفی و نیازمندی‌های شهرستان توسط فرماندار سیمرغ مطرح شد، تصریح کرد: یکی از تقاضاهای مطرح‌شده تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات سیمرغ بوده است که با این کار مشکلات بسیار کم می‌شود.

 

یوسفی ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۴ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان در نظر گرفته‌شده بود که در حد بیان ماند و اعتبار کمی به شهرستان تخصیص پیدا کرد که این موضوع فقط اختصاص به سیمرغ نداشته و در شهرستان‌های دیگر هم همین‌گونه بوده است.

 

وی با تأکید بر جذب نیروهای بومی در شهرستان، اظهار کرد: جذب آماری ادارات نشان از جذب بسیار کم و انگشت‌شمار نیروها اشاره دارد که در برخی ادارات با توجه به نیروهای بیشتر، نیروهای کارآمد و کارساز کمی داریم.

 

امام‌ جمعه سیمرغ افزود: در نشست‌هایی که با نمایندگان مجلس داشتم مشتاق همکاری در این رابطه بودند و تقاضا دارم همه در این باره حمایت کنند و نیروسازی انجام دهند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه از ماه‌های گذشته به مرکبات و قیمت مرکبات اشاره داشتم، تصریح کرد: قیمت مرکبات روزبه‌روز به‌جای افزایش در حال کاهش است و امیدوارم تصمیم‌گیری‌های درستی در این باره اتخاذ شود.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز میلیون‌ها عاشق امام حسین (ع) در مراسم اربعین حضور دارند و افرادی که محرومیم باید بگوییم «یا لیتنا کنّا معکم فنفوز فوزاً عظیماً».

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مردم اصفهان، اظهار کرد: ایشان در این دیدار فرمودند: «هیچ قضاوتی در مورد این انتخاباتی که در آمریکا انجام‌ گرفته است ندارم» هر دو حزب آمریکا به‌نوعی دشمنی‌های فراوانی با ایران دارند.

 

یوسفی ادامه داد: مسؤولان و نخبگان کشور باید بصیرت سیاسی داشته باشند و از توطئه‌های دشمن غافل نشوند، چراکه چهره دشمن برای ملت مظلوم ایران روشن است.

 

وی در پایان گفت: حفظ روحیه و جهت‌گیری انقلابی همراه با اقدام و عمل در عرصه اقتصاد مقاومتی ما را در مسیر پرشتاب رشد علمی قرار می‌دهد و نباید از این مسیر به هر بهانه‌ای عقب‌نشینی کنیم.

ارسال دیدگاه