تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک مازندرانی رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور شد

به گزارش سیمرغ ما،  وزیر کشور در حکمی «سیدرمضان شجاعی کیاسری» را به عنوان رئیس جدید مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور منصوب کرد. در این حکم آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب […]

به گزارش سیمرغ ما،  وزیر کشور در حکمی «سیدرمضان شجاعی کیاسری» را به عنوان رئیس جدید مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور منصوب کرد.

در این حکم آمده است؛ با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب می نمایم .
وزیر کشور در این حکم ، انجام اقدامات و هماهنگی لازم برای ایجاد نظام اطلاع رسانی پویا و کارآمد با توجه به گستره وظایف و مأموریت های وزارت متبوع، برقراری ارتباط و همکاری موثر و متقابل با رسانه ها ، تعامل با شورای اطلاع رسانی دولت و سعی برای توسعه روابط و مناسبات و انسجام بخشی به تعاملات بین المللی وزارت کشور در راستای سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید را به عنوان انتظارات از رییس جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل برشمرده است .
دکتر رحمانی فضلی در پایان حکم انتصاب شجاعی کیاسری؛ توفیق روزافزون وی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است .
گفتنی است ، شجاعی کیاسری پیش از این مشاور وزیر کشور ، نماینده مردم ساری در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نماینده قوه مقننه در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم و سخنگو بوده است. 
 شجاعی کیاسری به مدت ده سال مسئولیت صدا و سیمای مرکز مازندران را بر عهده داشته است.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه