تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه تداوم انقلاب حفظ وحدت آحاد مردم است

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه راه تداوم و حفظ انقلاب اسلامی همچنین تأمین اقتدار نظام جمهوری اسلامی حفظ وحدت آحاد مردم است، گفت: ۱۳ آبان گویای وجود این وحدت بین اقشار مختلف مردم است.

به گزارش سیمرغ ما، مراسم ۱۳ آبان امروز همانند هر ساله با حضور پرشور مردم شهرستان در هوایی که باران نم‌نم می‌بارید برگزار شد.

 

مردم از پیر، جوان، کودک و نوجوان آمده بودند دانش‌آموزان شهرستان اما گل کاشتند با وجود اینکه امروز روز تعطیل آنها بود با مشت‌های گره‌کرده فریاد مرگ بر آمریکا آمدند.

 

بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان سیمرغ هم در راهپیمایی امروز حضور داشتند و بعد برای برگزاری رزمایش «مدافعان حرم» به مکان برگزاری رزمایش رفتند.

 

راهپیمایی رأس ساعت ۹:۳۰ از میدان شهید کشور زیر نم‌نم باران شروع شد البته مردم ولایتمدار سیمرغ پیش‌ازاین ساعت در مکان برگزاری مراسم حاضر شدند.

 
فرماندار سیمرغ که به‌عنوان سخنران مراسم ۱۳ آبان امروز پشت تریبون قرار گرفت ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم سیمرغ در راهپیمایی ۱۳ آبان، اظهار کرد: ۱۳ آبان یادآور سه حادثه تاریخی است که در شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی تأثیرگذار بودند.

 

فرج‌اله یداله‌پور افزود: ۱۳ آبان سال ۴۳ یادآور سالروز تبعید حضرت امام بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی به ترکیه به دست عوامل مزدور استکبار یعنی رژیم پهلوی است، سیزدهم آبان سال ۵۷ یادآور کشتار دانش‌آموزان در محل دانشگاه تهران به دست مزدوران رژیم پهلوی و ۱۳ آبان سال ۵۸ یادآور تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام است.

 

وی با اشاره به اینکه اگر این حوادث بررسی و واکاوی شود دست استکبار در شکل‌گیری این سه حادثه کاملاً مشخص است، تصریح کرد: در همین راستا مجلس انقلابی ما در اقدامی ارزشمند این روز را به‌عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری کرد چرا که همیشه مشکلات کشورمان ناشی از توطئه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است.

 

یدالله‌پور ادامه داد: امروز مردم فهیم شهرستان با حضور خود در این راهپیمایی با شکوه بار دیگر انزجار و تنفر خود را نسبت به سیاست‌ها استکباری آمریکا در کارشکنی مسیر پیشرفت انقلاب و توطئه‌هایی که علیه کشورهای اسلامی چون عراق، سوریه و یمن در حال رخ دادن است اعلام می‌کنید.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه راه تداوم و حفظ انقلاب اسلامی همچنین تأمین اقتدار نظام جمهوری اسلامی حفظ وحدت آحاد مردم است، تأکید کرد: این مراسم گویای وجود این وحدت بین اقشار مختلف مردم است.

 
وی افزود: این مراسم مقارن شد با رزمایش کوی و برزن نیروی مقاومت بسیج شهرستان، بسیجی که ضامن تداوم انقلاب اسلامی است و هر کجا که انقلاب اسلامی و مردم عزیز نیاز به مساعدت و کمک داشتند بسیج در صحنه حضور پیدا کرد.

 

یداله‌پور در پایان گفت: بسیج نقش بسیار پررنگ و اصلی را در مسیر دفاع و تداوم مبارزه با دشمنان انقلاب داشت و امروز هم بسیجیان در همین مسیر در حال حرکت هستند.

 

ارسال دیدگاه