تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری رزمایش ۲ روزه «مدافعان حرم» در سیمرغ

به گزارش سیمرغ ما، برات‌علی اسلامی امروز در نشست خبری رزمایش «مدافعان حرم»، اظهار کرد: طبق فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی بسیج یک برکتی است برای نظام جمهوری اسلامی، یک ذخیره است و یک گنج، یک گنج بی‌انتها، همچنین فرمودند: این رزمایش‌ها همانند شمشیر دو دم است، هم خوشحال‌کننده دوستان و هم ترساننده دشمن است.   […]

به گزارش سیمرغ ما، برات‌علی اسلامی امروز در نشست خبری رزمایش «مدافعان حرم»، اظهار کرد: طبق فرمایش رهبر کبیر انقلاب اسلامی بسیج یک برکتی است برای نظام جمهوری اسلامی، یک ذخیره است و یک گنج، یک گنج بی‌انتها، همچنین فرمودند: این رزمایش‌ها همانند شمشیر دو دم است، هم خوشحال‌کننده دوستان و هم ترساننده دشمن است.

 

وی افزود: سپاه سیمرغ با حضور بسیجیان مقتدر و ولایت‌مدار رزمایش «مدافعان حرم» را باهمت گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان برگزار می‌کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه هدف کلی از اجرای این رزمایش ارتقای توان رزمی گردان‌های بیت‌المقدس و عملی نمودن آموزش‌های صورت گرفته به بسیجیان در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است، تصریح کرد: نمایش اقتدار بسیجیان در مقابل هرگونه تهدید استکبار و ایادی آن و مقابله با جنگ نرم و هر نوع تهدید برای بسیجیان از دیگر اهداف این رزمایش است.

 

وی ادامه داد: این رزمایش در غالب دفاع از کوی و برزن به استعداد گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان با حضور بسیجیان اجرا و در آن آموزش‌های استقرار، عملیات تأخیری، پدافند دورادور، عملیات ضد هلی‌برن و دفاع از کوی و برزن آموزش و سپس با اجرای عملیات حفاظت از معابر عبوری و مراکز حساس در سطح شهر کیاکلا همراه خواهد بود.

 

اسلامی در پایان با بیان اینکه برای اجرای بهتر این رزمایش، ضمن فعال‌سازی قرارگاه تاکتیکی امام هادی (ع) و ارکان آن، جلسات و هماهنگی‌های لازم با ادارات و دستگاه‌های دولتی شهرستان نیز صورت گرفت، تأکید کرد: همان‌طور که دشمنان در هشت سال دفاع مقدس از اهداف شیطانی خود ناکام ماندند، امروز نیز حضور و آمادگی بسیجیان دشمنان انقلاب اسلامی را ناامید می‌کند.

ارسال دیدگاه