تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت تیم‌های پیشکسوت فوتبال در تمامی روستاهای سیمرغ/برگزاری مسابقات دوستانه در هفته تربیت‌بدنی

رئیس هیئت فوتبال سیمرغ با بیان اینکه تیم‌های پیشکسوت در تمامی روستاهای شهرستان فعال است، گفت: لیگ‌های مختلف به مناسبت‌های خاص در طول سال برگزار می‌شود که می‌توان به اعیاد پیروزی انقلاب و ایام دهه فجر، هفته دولت، هفته بسیج و سالروز شهادت امیر خلبان احمد کشوری اشاره کرد.

رمضان‌علی گیلکی بیشه امروز در گفت‌وگو با سیمرغ ما ضمن تبریک ایام سپری‌شده هفته تربیت‌بدنی، اظهار کرد: امیدوارم روزی فرابرسد که همه انسان‌ها در عرصه حفظ سلامت گام بیشتری بردارند.

 

وی افزود: هیئت فوتبال سیمرغ به‌رسم هرساله و به نیت پاسداشت هفته تربیت‌بدنی مسابقات دوستانه‌ای بین تیمی از سمنان و تیم شهرستان سیمرغ برگزار شد.

 

رئیس هیئت فوتبال سیمرغ با اشاره به اینکه نماینده شهرستان سیمرغ با مربی‌گری آقای اسماعیل اسماعیلی که از مربیان باسابقه و خوش‌نام کشور هستند توانست در این بازی سه بر یک پیروز میدان باشد، تصریح کرد: این بازی دوستانه باوجود آماده‌سازی زمین و حضور داوران رسمی در قالب دوستانه و به‌صورت رسمی برگزار شد.

 

وی ادامه داد: در این ایام مسابقات دوستانه‌ای هم در رده سنی پیشکسوتان در استادیوم شهید صمصام طور برگزار کردیم که پیشکسوتان و بازیکنان دهه ۶۰ و ۷۰ شهرستان در دو تیم «هفت محل رکن» با مربی‌گری محمد مهدی‌زاده به مصاف تیم پیشکسوتان «سیمرغ» رفتند که این بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

 

گیلکی بیشه با بیان اینکه بازیکنان تیم هفت محل رکن از هفت محل رکن‌کلا بالادسته، رکن‌کلا پایین‌دسته، نجارکلا جدید، پهناجی، دینه‌سر، تنبلا، برجخیل و ملاکلا تشکیل شده است، عنوان کرد: بازیکنان تیم پیشکسوتان سیمرغ هم از سید محله، سوخت‌آبندان، وازیمال، کیاکلا و نجارکلا قدیم تشکیل‌شده بود.

 

این مسؤول ورزشی شهرستان خاطرنشان کرد: باوجود تلاش بی‌وقفه هیئت فوتبال شهرستان در طول سال‌های اخیر برنامه‌های مدونی برای به‌کارگیری تیم‌ها در رده‌های مختلف اجرا شد که با حمایت و پشتیبانی ورزشکاران و مربیان منطقه مدارس فوتبال شهرستان هم با کادر مجرب فعال شد.

 

رئیس هیئت فوتبال سیمرغ با بیان اینکه تیم‌های پیشکسوت در تمامی روستاهای شهرستان فعال است، تصریح کرد: لیگ‌های مختلف به مناسبت‌های خاص در طول سال برگزار می‌شود که می‌توان به اعیاد پیروزی انقلاب و ایام دهه فجر، هفته دولت، هفته بسیج و سالروز شهادت امیر خلبان احمد کشوری اشاره کرد.

 

وی ادامه داد: در اکثر این مناسبت‌ها مسابقات به‌صورت چهارجانبه، لیگی و یا دوستانه برگزار می‌شود.

 

گیلکی بیشه با اشاره به اینکه هیئت فوتبال شهرستان با کادر مجرب و با همکاری و تلاش دوستان مسابقات بین ادارات را در طول سار برگزار می‌کند تا کارکنان اداری نسبت به ورزش بیگانه نباشند، اظهار کرد: روزانه ۳۰ دقیقه ورزش به‌صورت پیاده‌روی باعث شادابی، سلامتی و دفع سموم از بدن می‌شود.

 

وی ادامه داد: دو بازی دوستانه دیگر در سطح مدارس فوتبال برگزار شد که دریکی از این مسابقات باشگاه سیمرغ کیاکلا و باشگاه پایگاه مقاومت امام رضا (ع) رکن‌کلا و کانون مساجد رکن‌کلا برگزار شد که با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

 

رئیس هیئت فوتبال سیمرغ در پایان گفت: در مسابقه بین باشگاهی دیگر هم دو باشگاه سیمرغ کیاکلا و وحدت جویبار به مصاف هم رفتند که این بازی هم با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

 

ارسال دیدگاه