تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روز مبارزه با استکبار جهانی باید روز شناخت دشمن باشد/فریاد مرگ بر آمریکا را ادامه خواهیم داد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ گفت: روز مبارزه با استکبار جهانی باید روز شناخت دشمن باشد چرا که اگر زمانی دشمنان به وسیله اعزام سرباز اقدام به تسخیر کشورها می‌کرد، امروز استکبار جهانی به وسیله جنگ نرم و دست‌های مخملی به دنبال تأثیرگذاری بر افکار ملت‌ها است.

سرهنگ دوم پاسدار برات‌علی اسلامی امروز در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: ۱۳ آبان ماه یادآور سه رویداد مهم تبعید امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۲ توسط رژیم پهلوی به ترکیه، کشتار دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ مقابل دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ است سه رویداد مهمی که در همه آن‌ها ردپای استکبار جهانی وجود دارد.

 

وی ادامه داد: ۱۳ آبان ماه روز رسوایی استکبار جهانی و روزی است که عزت، اقتدار و آزادی مردم ایران به نمایش درآمد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه بعد از ۳۷ سال از حماسه ۱۳ آبان ماه، آثارش همچنان باقی است و این اقدام یکی از منحصر به‌فردترین حرکت‌ها در تاریخ مردمی جهان بود، تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی روز استکبارستیزی تنها مختص دانش‌آموزان نیست بلکه تمامی مسؤولان و مردم باید برای نشان دادن نفرت خود از استکبار جهانی آمریکا در این روز حضور پر شور داشته باشند.

 

وی افزود: ملت ایران هرگز جنایت‌ها و دسیسه‌های دشمن در طول ۳۷ سال و قبل از آن را نیز از یاد نخواهد برد و خام حرف‌های دشمن و افراد فریب خورده نخواهد شد.

 

اسلامی با بیان اینکه مبارزه با ظلم در خون مردم ایران نهفته است و باید امسال شعار مرگ بر آمریکا را با صدایی رساتر به گوش دشمنان برسانیم، تصریح کرد: مردم ما هرگز به آمریکا اعتماد ندارند و در این زمینه کوتاه نمی‌آیند البته نسل جوان ما هم به خوبی از توطئه‌های دشمن آگاه است.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: روز مبارزه با استکبار جهانی باید روز شناخت دشمن باشد چرا که اگر زمانی دشمنان به وسیله اعزام سرباز اقدام به تسخیر کشورها می‌کرد، امروز استکبار جهانی به وسیله جنگ نرم و دست‌های مخملی به دنبال تأثیرگذاری بر افکار ملت‌ها است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه امروز دنیای استکبار با استفاده از ابزارهای متنوع نظیر ماهواره، اینترنت و فضای مجازی سعی در سست کردن اعتقاد جوانان ما دارد و با تمام توان می‌خواهد مفاسد اجتماعی را در بین دانش آموزان ایرانی رواج دهد، تصریح کرد: دانش‌آموزان بسیجی در این جنگ نابرابر وظیفه سنگین و دشواری را برعهده دارند.

 

وی ادامه داد: هدف دشمن در جنگ نرم، جوانان و نوجوانان هستند که اگر به آنها آگاهی داده نشود و توجیه نشوند جامعه دچار انحطاط و سقوط می‌شود.

 

اسلامی در پایان گفت: ما فریاد مرگ بر آمریکا را ادامه خواهیم داد و هرگز حتی برای یک‌لحظه از دشمنی با آمریکا غافل نمی‌شویم چرا که با نفوذ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی از پشت به ما خنجر می‌زنند.

ارسال دیدگاه