تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفت اکیپ در مانور پدافند غیرعامل امور توزیع برق حضور پیدا کردند

رئیس امور توزیع برق سیمرغ گفت: ۳۵ نفر در قالب هفت اکیپ مشغول به کار در این مانور هستند.

به گزارش سیمرغ ما، یعقوب حیدری در حاشیه برگزاری این مانور، اظهار کرد: با توجه به شالیزاری بودن این منطقه ناپایداری‌های در شبکه وجود داشت که با ورزش باد اتصالی‌ها به وجود می‌آورد.
وی افزود: با توجه به این مورد کارشناسان امور توزیع برق سیمرغ با حضور در منطقه اقدام به بررسی پایه به پایه کرده و مشکلات اتصال‌های هر پایه را مشخص کردند.

 

رئیس امور توزیع برق سیمرغ با اشاره به اینکه اتصالات نقش بسیار مهمی در رساندن برق دارند و اگر مشکلی برای اتصالات رخ دهد باعث قطعی برق می‌شود، تصریح کرد: بررسی‌های لازم انجام و مشکلات مشخص شد و در این مرحله با تعریف سناریو پروژه اقدام به برگزاری مانور کردیم تا به‌جای تعویض کلی که هزینه زیادی را در پی خواهد داشت مشکلات را رفع کنیم.

 

وی ادامه داد: در این مانور که به‌صورت مانورهای جهادی در حال برگزاری است از امورهای معین مجاور حضور پیدا کردند تا کار در سریع‌ترین زمان و با کمترین خاموشی به پایان برسد.

 

حیدری با اشاره به اینکه حدود ۹۷ پایه برای اصلاح در سناریو این مانور قرارگرفته است، بیان کرد: قطعی برق از ساعت ۹ صبح شروع و تا ساعت ۱۳:۳۰ ادامه دارد البته در حین کار به دلیل قدیمی بودن شبکه ممکن است با مشکلاتی روبه‌رو شویم که باعث افزایش خاموشی می‌شود اما سعی ما در اتمام مانور در ساعت مقرر شده است.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: ۳۵ نفر در قالب هفت اکیپ مشغول به کار در این مانور هستند.

 

رئیس امور توزیع برق سیمرغ با اشاره به اینکه چهار اکیپ از امورهای قائم‌شهر، بابلسر، جویبار و جنوب بابل و ۳ اکیپ از سیمرغ در این مانور حضور دارند، تصریح کرد: تعویض مقره، براکت فلزی و ارتباطات بین سر ترانس‌ها ازجمله فعالیت‌های اجرایی در این مانور است.

 

حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه تمام‌ شده این مانور بوده است.

ارسال دیدگاه