تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حفظ زیرساخت‌ها در مواقع بحران مهم‌ترین هدف پدافند غیرعامل است

معاون طرح برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل به‌عنوان مکمل پدافند عامل در صدد است تا زیرساخت‌ها را حفظ کند.

به گزارش سیمرغ ما، مسعود داریوندی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در هفته پدافند عامل برنامه‌های ویژه‌ای در سراسر کشور اجرا می‌شود، اظهار کرد: این برنامه‌ها با حجم بسیار بالا و با هدف فرهنگ‌سازی مفاهیم پدافند غیرعامل در بین عموم مردم و کارمندان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: پدافند غیرعامل به‌عنوان مکمل پدافند عامل محسوب می‌شود و باید زیرساخت‌های اقتصادی، حمل‌ونقل، مراکز تولید عمده و مهم را حفظ کرد چرا که هدف اصلی دشمن از بین بردن این مراکز است.

 
معاون طرح برنامه و امور مجلس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه پدافند غیرعامل در صدد است تا زیرساخت‌ها را حفظ کند، تصریح کرد: با حفظ زیرساخت‌ها، همه عوامل قدرت حفظ می‌شود و خدمات ضروری که مردم در زمان بحران به آن نیاز دارند قدرت و استحکام بیشتری پیدا می‌کند.

 

داریوندی در ادامه به افتتاح پروژه ملی بررسی کیفیت واکسن‌های طیور در شهرستان قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: این مرکز ضمن اینکه در حال توسعه است، فعالیت هم دارد و نیازمند اعتبارات استانی و ویژه است و دولت هم باید در لایحه و اعتبارات دامپزشکی و وزارت جهاد کشاورزی پیش‌بینی کند و اعتبارات هزینه‌ای برای این منظور لحاظ شود.

 

ارسال دیدگاه