تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ائمه جمعه خود را در دفاع از دولت و نظام مسؤول می‌بینند/در مبارزه بانفوذ همیشه باید مراقب بود

امام جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه اگر این وزیر ناموفق بوده ببینید مشکل کار کجاست، گفت کرد: ائمه جمعه خود را در دفاع از دولت و نظام مسؤول می‌بینند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان سیمرغ با اشاره به‌روز ۱۳ آبان، اظهار کرد: سفارت‌خانه مرکز نفوذ برای آمریکا بود.

 

وی افزود: در بحث مبارزه بانفوذ همیشه باید مراقب بود.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در مورد نفوذ می‌فرمایند: «من از روی اطلاع عرض می‌کنم که برنامه نفوذ در کشور یک برنامه جدی استکبار است، برنامه جدی آمریکایی‌ها است برای دو منظور نفوذ در مسؤولان و نفوذ در مردم.»، تصریح کرد: دشمن برای تغییر باورها قصد نفوذ دارد و این تغییر باورها بسیار خطرناک است.

 

وی ادامه داد: تغییر آرمان‌ها، نگاه‌ها و سبک زندگی از جمله فعالیت‌هایی است که دشمن قصد دارد از طریق مبارزه فرهنگی، فکری، سیاسی، اقتصادی و امنیتی به دست پیدا کند که خطرناک‌ترین فعالیت‌ها بخش فرهنگی و نفوذ فرهنگی و فکری است.

 

یوسفی با بیان اینکه چطور در صدر اسلام در ۶۰ سال اسلامی که پیامبر برای آن زحمت‌کشیده بود به‌جایی رسید که عزیزانش زیر سم اسب دشمنان قرار بگیرند، اظهار کرد: باید به خطرات دشمن توجه داشته باشیم.

 

وی افزود: هدف انقلاب اسلامی ایجاد تمدن اسلامی است.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت نماز جمعه فرمودند:: «نماز جمعه یک قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و اخلاق است که عمده هدفش تبیین مطالب است.»، بیان کرد: برخی هستند که مستقیم یا غیرمستقیم تاخت‌وتاز دارند و سخنان ائمه جمعه را بر مبنای تمایل خودشان قطعه‌قطعه دریافت می‌کنند.

 

وی ادامه داد: متأسفانه استعفا یکی از وزرای این دولت به ائمه جمعه نسبت داده می‌شود اما باید گفت این شیوه و رفتار خوبی نیست.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه اگر این وزیر ناموفق بوده ببینید مشکل کار کجاست، تصریح کرد: ائمه جمعه خود را در دفاع از دولت و نظام مسؤول می‌بینند.

 

ارسال دیدگاه