تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی می‌خواهند با سیاه‌نمایی تبیین کنند که دشمنی نداریم/نام حسین (ع) بدون هدف حسین (ع) فایده ندارد

امام جمعه سیمرغ گفت: برخی نگاه خاصی به کلمه دشمن‌ دارند و از تذکر اینکه ما دشمن‌ داریم خوششان نمی‌آید و می‌خواهند با سیاه نمایی جوری تبیین کنند که دشمن نداریم و همه با ما مهربان هستند.

به گزارش سیمرغ ما، امام جمعه سیمرغ در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت امام حسین (ع)، اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) در مورد امام حسین (ع) فرمودند: «امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات هستند.»

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی با اشاره به اینکه در پدافند غیرعامل همه باید در جهت تقویت آن تلاش کنیم، تصریح کرد: برخی نگاه خاصی به کلمه دشمن‌ دارند و از تذکر اینکه ما دشمن‌ داریم خوششان نمی‌آید و می‌خواهند با سیاه نمایی جوری تبیین کنند که دشمن نداریم و همه با ما مهربان هستند.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در قسمتی از بیانات خود در دیدار نخبگان علمی جوان فرمودند: «اگر شما در قبال مسئله هسته‌ای عقب‌نشینی کنید، مسئله شما با آمریکا تمام می‌شود؟ نه آقا، قضیه موشک پیش می‌آید که چرا موشک دارید؛ از قضیه موشک مأیوس بشوند، قضیه مقاومت پیش می‌آید که چرا شما از حزب‌الله، از حماس، از فلسطین حمایت می‌کنید؛ این قضیه را اگر حل کردید، عقب‌نشینی کردید، یک قضیه دیگر پیش می‌آید.»

 

یوسفی با بیان اینکه با استبداد داخلی بدون استفاده از سلاح گرم و با استفاده از سلاح برنده و بسیار قوی به نام «حسین (ع)» پیروز شدیم، اظهار کرد: در هشت سال دفاع مقدس دشمن از بهترین‌ها استفاده کرد در حالی‌ که ما از کمترین سلاح‌ها استفاده کردیم تا دشمن زمین‌گیر شد و رزمندگان پیروز شدند.

 

*‌ نام حسین (ع) بدون هدف حسین (ع) فایده ندارد

 

وی افزود: این پیروزی بدون استفاده از پیشانی‌بند کربلا، گفتن از امام حسین (ع) و عاشورا و توجه به دین وجود نداشت و نشان داد ایمان قوی‌تر از هر سلاحی است.

 

امام‌ جمعه سیمرغ در پایان گفت: باید توجه داشته باشیم نام حسین (ع) بدون هدف حسین (ع)، سینه برای حسین (ع) باشد اما نماز حسین (ع) نباشد، ظهر عاشورا باشد اما نماز ظهر عاشورا نباشد و زینب (س) بانوی شجاع در برابر دشمن باشد اما حجاب زینب (س) نباشد فایده‌ای ندارد.

ارسال دیدگاه