تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دومین جشنواره ملی هوانوردی در سیمرغ برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمرغ گفت: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ هم‌زمان با سالگرد شهادت امیر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز برگزار می‌شود.

رضا خسروی در گفت و گو با سیمرغ ما،  اظهار کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ مانند روال سال گذشته در شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: کارهای اولیه اجرای برنامه شروع‌ شده و اقداماتی هم در سطح پارک علم و فناوری مازندران و در سطح کشور و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیری‌هایی در حال انجام است.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با تأکید بر اینکه مذاکرات با شرکت‌های مختلف در حال انجام است و در دومین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ پرواز هواپیماهای مدل را در کنار برنامه‌های نخستین جشنواره خواهیم داشت، تصریح کرد: در حال برنامه‌ریزی و مذاکره با باشگاه‌های مختلفی که در این حوزه فعالیت می‌کنند هستیم تا برای اجرای نمایش در جشنواره حضور پیدا کنند.

 

وی ادامه داد: حضور شرکت‌های مختلف ایرلاین هم جزو برنامه‌ها است و دوست داریم ایرلاین‌های بیشتری در این جشنواره شرکت پیدا کنند.

 

خسروی با اشاره به اینکه در دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور طرح موضوع شده و جلساتی هم به‌صورت منظم برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در حال انجام برنامه‌ریزی در حوزه زیرساختی جشنواره هستیم تا شرایط را بهبود بخشیم.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ هم‌زمان با سالگرد شهادت امیر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز برگزار می‌شود.

 

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه امیدواریم همانند سال گذشته جشنواره را با یادواره شهدا پیوند بزنیم و تداوم ببخشیم، تصریح کرد: با توجه به عملکردی که در سال گذشته داشتیم فکر می‌کنم دریافت مجوزهای لازم راحت‌تر صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: برای برگزاری دومین جشنواره هوانوردی سیمرغ بیشتر رویکرد استانی داریم.

ارسال دیدگاه