تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است

فرماندار سیمرغ گفت: تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است و هرچه نیروی انتظامی قوی‌تر باشد در اجرای قانون هم قوی‌تر عمل می‌کند.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یداله‌پور  عصر امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل رده‌های مختلف نیروی انتظامی با فرماندار این شهرستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: نیروی انتظامی مجموعه بسیار تأثیرگذاری در امنیت شهرستان است.

 

وی افزود: اولین و زیربنایی‌ترین وظیفه شهرستان تأمین امنیت و آرامش است.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه امروز وضعیت امنیت شهرستان بسیار مطلوب است و از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار هستیم، تصریح کرد: این امنیت بالا به خاطر تلاش شبانه‌روزی دوستان است.

 

وی ادامه داد: نیروی انتظامی پیشانی نظام جمهوری اسلامی است و در همه عرصه‌ها و محافل به‌عنوان نیروی نظام حضور دارد.

 

یداله‌پور با بیان اینکه رفتار نیروی انتظامی با عموم مردم باید گویای اخلاق، منش و رفتار اسلامی باشد، تأکید کرد: با مجرمان و افرادی که هنجارشکن، قانون‌گریز و قانون‌ستیز هستند باید برخورد جدی شود و رفتار پلیس برای این افراد دلهره‌آور باشد.

 

*‌ تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است

 

وی افزود: وقتی نیروی انتظامی را در سطح شهرستان می‌بینم احساس اطمینان خاطر می‌کنم چراکه آرامش برقرار است و افراد می‌توانند بدون دلهره و دغدغه کار خود را انجام دهند.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه برای پیشرفت شهرستان و ایجاد برنامه‌های کلان نیاز به امنیت داریم، تصریح کرد: امنیت در همه زمینه‌ها لازم است و بدون امنیت کاری پیش نمی‌رود.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: تقویت نیروی انتظامی تقویت اقتدار نظام است و هرچه نیروی انتظامی قوی‌تر باشد در اجرای قانون هم قوی‌تر عمل می‌کند.

 

یداله‌پور در پایان گفت: شهرستان سیمرغ شهرستان نوپا و تازه تأسیسی است که زیرساخت‌های آن آماده نیست ازجمله نیروی انتظامی که باید در اولویت کار ما قرار گیرد به همین منظور در گذشته و امروز به دنبال اختصاص زمین مناسب برای نیروی انتظامی در شهرستان هستیم.

ارسال دیدگاه