تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتخار نیروی انتظامی رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است

مسؤول عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی قائم‌شهر و سیمرغ با تأکید گفت افتخار نیروی انتظامی رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی‌مازندرانی عصر امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و پرسنل رده‌های مختلف نیروی انتظامی با فرماندار این شهرستان ضمن تسلیت ایام ماه محرم و شهادت امام حسین (ع) و یارانش، اظهار کرد: سلامت و امنیت دو نعمت مجهول است که تا وقتی شخص این دو را از دست ندهد متوجه آن نمی‌شود.

 

وی افزود: مردم این دو نعمت را در وجود خود دارند و وقتی این دو را از دست بدهند متوجه اهمیت آن می‌شوند.

 

مسؤول عقیدتی و سیاسی نیروی انتظامی قائم‌شهر و سیمرغ با تأکید بر اینکه افتخار نیروی انتظامی رفع مشکلات و گرفتاری‌های مردم است، تصریح کرد: این مجموعه نیاز به حامی و پشتیبان دارد و اگر مسؤولان و مردم این حمایت را نداشته باشند مجموعه نمی‌تواند در مأموریت‌های خود موفقیت لازم را داشته باشد.

 

 

وی ادامه داد: انتظار داریم در مسأله پیگیری زمین برای احداث ساختمان ستاد فرماندهی شهرستان اقداماتی صورت گیرد چراکه در خوب نیست که معاونت‌های مختلف در یک اتاق کوچک حضورداشته باشند.

 

حسینی‌مازندرانی در پایان گفت: نیروی انتظامی به فرمایش مقام معظم رهبری: «نیرویی مقتدر است و نیرویی است که باید با اقتدار تمام در جهت برقراری نظم و امنیت قدم بردارد.»

ارسال دیدگاه