تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاهش ۶۰ درصدی سرقت در شهرستان سیمرغ/برخورد سخت با برهم زنندگان نظم عمومی جامعه

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: میزان سرقت در شهرستان سیمرغ نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش سیمرغ ما، محمد راعی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: سلامت و امنیت دو مقوله‌ همیشه پنهان هستند و تا زمانی که به بیماری دچار نشویم یا امنیت اجتماعی به مخاطره نیفتد، این دو را درک نمی‌کنیم.

 

وی ادامه داد: شعار هفته ناجا سال جاری «همه با هم برای امنیت و آرامش» است که تفسیر خاصی برای خود دارد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه آموزه‌های دینی از عوامل مؤثر در کاهش آسیب‌های اجتماعی است و امنیت هم در آموزه‌های دینی جایگاه خاصی دارد، تصریح کرد: در همه حال باید بر اعمال و رفتارمان مسلط و خدا را در نظر داشته باشیم.

 

راعی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح در امنیت و آرامش کشور با توجه به فضای اطراف کشورمان نقش فراوانی دارند و نیروی انتظامی در همه نقاط کشور با حضور خود در کنار سایر ارگان‌های نظامی و امنیتی از مرزها دفاع می‌کند، بیان کرد: نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌ها از جمله مبارزه با مواد مخدر، برخورد با سارقان و مبارزه با معاندان انقلاب حضور داشته و ورود پیدا می‌کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خوبی در شهرستان صورت گرفته است، تأکید کرد: در حوزه امنیت و آرامش کشور به‌ویژه آرامش در شهرها و روستاها و حوزه مقابله با فتنه‌گران و آشوب‌ها اجتماعی با شدیدترین وضع اقدام خواهیم کرد.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: اگر شخصی بخواهد نظم عمومی جامعه را با هر عنوانی به آشوب بکشد و هرج‌ومرج ایجاد کند، بر روی این موضوع حساسیت نشان داده و به‌سختی برخورد صورت می‌گیرد.

 

راعی با تأکید بر اینکه امنیت امروز ما به خاطر حضور نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی در کنار نیروهای بسیج مردمی است، تصریح کرد: آسایش و آرامش مردم جزو اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است.

 

وی افزود: مهم‌ترین عامل برقراری امنیت در جامعه، مردم و مشارکت با پلیس است، مردم باید با نیروی انتظامی دوست و همراه و در حوادثی که رخ می‌دهد، تعامل داشته باشند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه نیروی انتظامی هیچ تقابلی با مردم ندارد و تقابل ما با افرادی است که نظم عمومی جامعه را به هم می‌زنند، اظهار کرد: نیروی انتظامی جدای از مردم نیست و همه کارهای ما برای مردم است.

 

این مسؤول در پایان خاطرنشان کرد: میزان سرقت در شهرستان نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد کاهش داشته است.

ارسال دیدگاه