تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن به خاطر ماهیت ضد استکبار نظام جمهوری اسلامی ایران به کشور حمله کرد/ تا زمانی که اسلام است دشمن آماده نبرد است

امام جمعه سیمرغ با بیان اینکه دشمن به خاطر ماهیت ضد استکبار نظام جمهوری اسلامی ایران به کشور حمله کرد، گفت: از روز اول انقلاب مردم در کنار شعار مرگ بر شاه، مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌دادند و شاه را اصل نمی‌دانستند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تبریک هفته دفاع مقدس و تشکر از حضور بسیجیان در نماز جمعه، اظهار کرد: قدم اول دفاع از دین نماز است و بسیجیان رکن رکین حافظان نماز جمعه هستند.

 

وی افزود: بسیجیان صالحینی هستند که راه صلاح را طی می‌کنند تا برای خود و جامعه مفید باشند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه شکسته شدن حصر آبادان در عملیات ثامن‌الائمه و با رمز «نصر من الله و فتح قریب» به‌سادگی به دست نیامد، تصریح کرد: دشمن آمده بود که بماند و پیشروی کند اما رزمندگان ایستادگی کردند و به دشمن با تمام ابزار و تجهیزات خارجی اجازه ماندند ندادند.

 

وی با بیان اینکه دشمن به خاطر ماهیت ضد استکبار نظام جمهوری اسلامی ایران به کشور حمله کرد، تصریح کرد: از روز اول انقلاب مردم در کنار شعار مرگ بر شاه، مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر می‌دادند و شاه را اصل نمی‌دانستند.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: به فرموده امام راحل جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام‌نشدنی نیست، جنگ فیزیکی ممکن است تمام شود اما تا زمانی که اسلام است دشمن آماده نبرد بوده و باید در مقابل دشمن دفاع و ایستادگی کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را داریم و جامعه در قبال افرادی که ۳۰ سال خدمت کردند وظیفه دارد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های بازنشستگان حقوق و مزایا بوده، اما خدمتی به بازنشستگان به‌ویژه بازنشستگان فرهنگی نشده است.

 

امام جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ مهر و آبان امسال انجام می‌شود و این سرشماری برای شهرستان دارای اهمیت است، تصریح کرد: تا امروز سرشماری مستقل در سیمرغ انجام‌نشده و این نخستین سرشماری مستقل شهرستان است.

 

ارسال دیدگاه