تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنامه‌های عید ولایت در شهرستان سیمرغ

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیمرغ گفت: جشن غدیر با محوریت امامت و ولایت روز پنج‌شنبه نهم مهرماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مسجد جامع کیاکلا با سخنرانی امام جمعه سیمرغ همراه خواهد بود و همچنین همان روز جشنی همراه با اقامه نماز مغرب‌ و عشاء در مسجد امام علی(ع) بصرف شام برگزار می‌شود.

حجت الاسلام عین الله رمضانی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما از برگزاری جشن بزرگ ولایت در شهرستان سیمرغ خبر داد.

 


وی افزود: جشن غدیر با محوریت امامت و ولایت روز پنج‌شنبه نهم مهرماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در مسجد جامع کیاکلا با سخنرانی امام جمعه سیمرغ همراه خواهد بود و همچنین همان روز جشنی همراه با اقامه نماز مغرب‌ و عشاء در مسجد امام علی(ع) بصرف شام برگزار می‌شود.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیمرغ ادامه داد: همچنین ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه جشن بزرگی در سالن شهید کشوری کیاکلا برگزار خواهد شد که با برنامه‌های متنوع فرهنگی همراه خواهد بود.

 

حجت الاسلام رحمانی در پایان ضمن دعوت از حضور اقشار مختلف مردم جهت برگزاری باشکوه این برنامه‌ها گفت: در این ایام جشن‌هاي ولايت و برنامه‌های فرهنگي در سطح مساجد منطقه خواهيم داشت که در آن جنبه معرفتي و فرهنگسازي غدير مورد توجه قرار می‌گیرد.

 

ارسال دیدگاه