تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعریف ۸۱ پروژه از محل اعتبارات استانی در سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: برای بودجه ابلاغ‌شده سال ۹۵ شهرستان حدود ۸۱ پروژه تعریف‌ شده است.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور عصر امروز در نخستین جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان در سال ۹۵ ضمن تبریک روز عرفه و عصر سعید قربان، اظهار کرد: روز عرفه، روز دعا و نیایش است و با حضور در مراسم‌ و دعای امروز از برکاتش بهره‌مند شویم.

 

وی با اشاره به اینکه در سال جاری حدود ۴۵ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی اهم از تملک، ماده ۱۸۰ متمرکز، ماده ۱۸۰ استانی و اعتبارات خاص به شهرستان ابلاغ شده است، تصریح کرد: در روزهای گذشته جلساتی با رؤسای دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

 

فرماندار سیمرغ افزود: برای بودجه ابلاغ‌شده سال ۹۵ حدود ۸۱ پروژه تعریف شده است.

 

این مسؤول با بیان اینکه پروژه‌های بزرگ شهرستان اهم از تعریض راه‌ها و مجتمع اداری شهرستان بخش پروژه‌های ملی را می‌طلبد و نیاز به اعتبارات ملی دارد، اضافه کرد: بسیج سازندگی، تبلیغات اسلامی، علوم پزشکی، نوسازی مدارس، ورزش و جوانان، بنیاد شهید، بنیاد مسکن، دامپزشکی، جهاد کشاورزی، شیلات، راه و شهرسازی، آبفای شهری و روستایی، امور توزیع برق، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، میراث فرهنگی، امور منابع آب، شهرک صنعتی، اوقاف، شهرداری، بهزیستی و کتابخانه عمومی در تخصیص این اعتبار دیده شده‌اند.

 

یدالله‌پور ادامه داد: اعتباری برای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اختصاص داده نشده اما بنا داریم از اعتباراتی که در اختیار فرمانداری قرار دارد، اعتباری برای کانون فرهنگی مساجد اختصاص دهیم.

 

وی در پایان گفت: اعتبارات به‌صورت متعادل توزیع‌شده به‌نوعی که اگر نیاز بود به اداره بیشتر توجه شود این توجه لحاظ شده اما امیدواریم مسؤولان دستگاه‌های اجرایی با پیگیری لازم مبادله موافقت‌نامه‌ها را انجام دهند و با تخصیص داده‌شده تعهدات خود را اجرایی کنند.

ارسال دیدگاه