تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برپایی راهپیمایی اعتراض‌آمیز علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌خلیفه در سیمرغ

معاون فرماندار سیمرغ گفت: بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان سیمرغ تظاهرات اعتراض‌آمیز علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌خلیفه و حمایت از مرجعیت بزرگ بحرین آیت‌الله «شیخ عیسی احمد قاسم» برگزار می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد عصر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس این شهرستان، اظهار کرد: ملت ایران تجربه گران‌سنگی در هشت سال دفاع مقدس به دست آورد و توانستیم به همه دنیا بفهمانیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از چه استحکامی برخوردار است.

 

وی افزود: سربلندی و سرافرازی همه ایران مدیون جان‌فشانی شهدایی بوده که جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و در این راه فدا کرده‌اند است.

 

*‌ مدافعان حرم در حال دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند

 

معاون فرماندار سیمرغ با بیان اینکه باید یاد و خاطر همه شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس را گرامی بداریم، تصریح کرد: امروز هم دفاع از حریم جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است و مدافعان حرم به‌نوعی در حال دفاع از تمامیت ارضی کشور هستند.

 

وی ادامه داد: نمایشگاه دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس با مسؤولیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در هفته دفاع مقدس در شهرستان برگزار شود.

 

حبیب‌نژاد گفت: بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان تظاهرات اعتراض‌آمیز علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌خلیفه و حمایت از مرجعیت بزرگ بحرین آیت‌الله «شیخ عیسی احمد قاسم» برگزار می‌شود.

 

*‌ استفاده حداکثری برای برنامه‌های هفته دفاع مقدس

 

جانشین فرمانده سپاه شهرستان سیمرغ نیز اظهار کرد: گرامی داشت هفته دفاع مقدس کمترین کاری است که می‌توانیم برای یادبود شهدای دفاع مقدس است و در این راه باید از حداکثر ظرفیت شهرستان استفاده کنیم.

 

مرتضی نوری افزود: براساس سنوات گذشته ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با استفاده از ظرفیت پایگاه‌های مقاومت در حال پیگیری اجرای برنامه‌های مختلفی در این هفته است.

 

وی با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدای روستای پهناجی، فراخوانی بسیجیان در نماز جمعه، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری نشست‌های بصیرتی با محوریت شهدای منا و بزرگداشت شهدای منا در روستای تالارپشت از جمله برنامه‌های شهرستان در این هفته است، تصریح کرد: در این ایام باید یاد و خاطر شهدای منا را گرامی بداریم، زیرا این افراد با لبان تشنه در مراسم بزرگ حج و با ظلم رژیم آل‌سعود به شهادت رسیدند.

 

نوری ادامه داد: افتتاح چند پایگاه مقاومت، پیاده‌روی رهروان ولایت ویژه خواهران، ویزیت رایگان، دیدار با جانبازان دفاع مقدس حاضر در آسایشگاه جانبازان ساری، گردهمایی بزرگ بسیجیان در روستای نجارکلا، خاطره‌گویی و نشست بصیرتی با محوریت هفته دفاع مقدس از جمله برنامه‌هایی است که پایگاه‌های مقاومت در حال تلاش و برنامه‌ریزی برای آن هستند.

 

نوری در پایان با بیان اینکه هفته دفاع مقدس مختص به سپاه نیست، گفت: امنیت امروز را مدیون خون شهدای دفاع مقدس هستیم.

ارسال دیدگاه