تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام ادوات شهرداری کیاکلا به قائم‌شهر/آسیب ۲۱ واحد مسکونی در شهر کیاکلا

شهردار کیاکلا گفت: روز گذشته اکیپی از ادوات شهرداری کیاکلا برای کمک به شهرداری قائم‌شهر اعزام شد و تا غروب شنبه مشغول به کمک‌رسانی و انجام خدمات در کنار شهرداری‌های جویبار، ساری و قائم‌شهر بود.

رامین فرشیدفر عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ‌ما، اظهار کرد: در ساعات اولیه طوفان ستاد بحران شهرداری شکل گرفت و به کمک‌رسانی، رفع آب‌گرفتگی‌ها و جمع‌آوری شاخ و برگ‌ها در خیابان مشغول شدند.

 

*‌ آسیب ۲۱ واحد مسکونی در شهر کیاکلا

 

وی افزود: درختان شکسته شده‌ای که در مسیر جاده قرار گرفتند و موانع ایجاد شده با حضور به‌موقع پرسنل شهرداری و خدمات شهری مسیرها باز و موانع برداشته شد.

 

شهردار کیاکلا با بیان اینکه صبح جمعه بازدید از مناطق پنج‌گانه شهر کیاکلا انجام شد، تصریح کرد: با حضور به‌موقع پرسنل شهرداری تا ساعت ۱۵ عصر شهر به حالت عادی برگشت.

 

وی ادامه داد: ۱۶۵ میلیون ریال به تأسیسات زیرساختی و ۱۰۰ میلیون ریال به تأسیسات روساختی شهر کیاکلا آسیب وارد شده است.

 

فرشیدفر با اشاره به اینکه در منطقه شهری ۲۱ منزل مسکونی به خاطر طوفان بامداد جمعه دچار آسیب شدند، اظهار کرد: چهار واحد نیاز به بازسازی و سه واحد نیاز به تعمیرات دارد همچنین ۱۳ واحد هم از نظر معیشتی دچار مشکل شدند.

 

*‌ اعزام اکیپ ادوات شهرداری کیاکلا به قائم‌شهر

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: روز گذشته اکیپی از ادوات شهرداری کیاکلا برای کمک به شهرداری قائم‌شهر اعزام شد و تا غروب شنبه مشغول به کمک‌رسانی و انجام خدمات در کنار شهرداری‌های جویبار، ساری و قائم‌شهر بود.

 

شهردار کیاکلا با بیان اینکه در حوزه فضای سبز شهری تعداد زیادی از درختان تزئینی و درختان اقاقیا شکسته و دچار آسیب جدی شدند، تصریح کرد: با توجه به اینکه از گذشته درخت‌های فرسوده و بافت پیر در نقاط مختلف شهر قطع و هرس درختان جوان‌تر هم صورت گرفته بود شاهد حوادث به‌مراتب کمتری در سطح شهر بوده‌ایم.

 

وی در پایان گفت: به پارک شهر کیاکلا هم آسیب جدی واردشده که مشکلات پارک برطرف شده و فقط سیستم برق و روشنایی پارک باقی‌مانده تا چند ساعت آینده حل می‌شود.

ارسال دیدگاه