تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلنگ زنی ساختمان اداری بهزیستی/افتتاح و بهره‌برداری هم‌زمان چند پروژه امور توزیع برق/افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سیمرغ

دیدار با خانواده جانباز و شهید کارمند و غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا از برنامه‌های امروز مسؤولان و کارمندان دولت در سیمرغ بوده است.

به گزارش سیمرغ ما، چهارمین روز هفته دولت این شهرستان با دیدار با خانواده کارمند شهید صمصام طور آغاز شد.

 

سردار شهید صمصام طور از فرماندهان گردان امام محمدباقر(ع) پیش از رفتن به جبهه‌های حق علیه باطل کارمند اداره دامپزشکی استان مازندران بوده که در خرداد سال ۶۷ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

دیدار با خانواده جانباز و ایثارگر کارمند و غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با مقام شامخ شهدا از دیگر برنامه‌های امروز مسؤولان و کارمندان دولت در سیمرغ بوده است.

 

* ‌۱۵۷ خانوار از نعمت پروژه‌های امور توزیع برق بهره‌مند شدند

 

در ادامه برنامه‌های هفته دولت سیمرغ افتتاح و بهره‌برداری هم‌زمان چند پروژه امور توزیع برق شهرستان با حجم فیزیکی یک‌هزار و ۱۶۵ متر شبکه فشار متوسط، ۱۱۵ متر شبکه فشار ضعیف و ۶ دستگاه ترانسفورماتور با ظرفیت ۵۰۰ کیلوولت آمپر بوده که ۱۵۷ خانوار از نعمت این پروژه‌ها بهره‌مند شدند.

 

مدیر امور برق سیمرغ در حاشیه افتتاح این پروژه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار کرد: این پروژه یکی از پروژه‌هایی است که از هفته دولت سال گذشته شروع و در هفته دولت سال جاری به اتمام رسیده است.

 

یعقوب حیدری ادامه داد: در حال حاضر امور برق شهرستان سیمرغ حدود ۱۱ هزار مشترک در سطح منطقه دارد که با تلاش همکاران شرکت توزیع برق مازندران و امور توزیع برق سیمرغ در حال خدمت‌رسانی به مردم عزیز هستم.
وی با اشاره به اینکه این پروژه یکی از چندین پروژه هفته دولت است که برای رفع ضعف برق منطقه و تأمین برق مردم به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: امیدواریم به یاری خداوند بتوانیم در راهی که پیش گرفتیم موفق باشیم.

 

مدیر امور برق سیمرغ اضافه کرد: ۱۱ میلیارد ریال برای افتتاح پروژه‌های امور برق سیمرغ هزینه شده است.

 

این مسؤول با بیان اینکه ۶ پروژه شاخص برای افتتاح هفته دولت در شهرستان در نظر گرفته‌شده است، اظهار کرد: پروژه امروز با حدود ۲۵۰ متر خط ۲۰ کیلوولت در کنار یک ترانس ۱۰۰ کیلووات آمپر با ۴۴ میلیون تومان هزینه و در مدت ۵ ماه اجرایی و امروز به بهره‌برداری رسید.

 

حیدری ادامه داد: حدود ۳۴ خانوار با افتتاح این پروژه از بحث ضعف برق نجات پیدا کردند.

 

وی با اشاره به اینکه برای هر مشترک حدود یک‌میلیون و ۳۸۰ هزار تومان هزینه شده است، تصریح کرد: این پروژه دیروز به اتمام رسید و وارد مدار شد تا در مردادماه ضعف برق مردم محترم شهرستان از بین برود و از ولتاژ مناسب بهره‌مند شوند.

 

مدیر امور برق سیمرغ در پایان گفت: هم‌زمان با افتتاح این پروژه، افتتاح پروژه‌های دیگری در حوزه تأمین و رفع ضعف برق به بهره‌برداری رسید.

 

*‌هزینه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومانی در حوزه‌های مختلف برق سیمرغ

 

قائم‎مقام و معاون هماهنگی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در افتتاح پروژه امور توزیع برق سیمرغ ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: این پروژه برای رفع ولتاژ و توسعه شبکه شهری هم‌زمان با ۶ پروژه دیگر به بهره‌برداری رسیده است.
مهدی متقی‎مجد افزود: مجموع این ۶ پروژه حدود ۱۱۶۵ متر خط ۲۰ کیلوولت، ۱۱۵ متر خط فشار ضعیف است که ضعف ولتاژ ۱۵۷ مشترک را حل می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه برای این ۶ پروژه حدود ۲۱۶ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: در این شهرستان با توجه به وسعت کم و ۱۱ هزار مشترک کارهای بسیار مهمی را انجام داده‌ایم و در پیش داریم.

 

قائم‎مقام و معاون هماهنگی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ادامه داد: از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت سال جاری حدود یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در بخش‌های مختلف شهرستان صرف هزینه‌های برقی شهرستان شامل توسعه شهری، توسعه روستایی، کاهش تلفات، رینگ، تعویض بافت فرسوده، خطوط ۲۰ کیلوولت چاه‌های کشاورزی شده است.

 

این مسؤول با بیان اینکه وضعیت نقدینگی کشور خوب نیست اما توانستیم برنامه‌های مدنظر شهرستان را به سرانجام برسانیم، تصریح کرد: ساختمان اداری امور توزیع برق سیمرغ در حال احداث است که در فاز اول ۲۴۷ میلیون تومان و در فاز دوم ۳۷۰ میلیون تومان هزینه شده که فاز دوم رو به اتمام است.

 

متقی‌مجد افزود: فاز سوم و پایانی این پروژه هم با مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان بعد از اتمام این فاز شروع می‌شود.

 

*‌ اقدامات بسیار خوبی در حوزه برق سیمرغ انجام شد

 

فرماندار سیمرغ در این مراسم ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند، اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی در حوزه برق شهرستان انجام گرفت.
فرج‌اله یدالله‌پور افزود: با توجه به اینکه شهرستان نوپا و تازه تأسیس است در حوزه برق خوب ورود پیدا کردند و اقدامات خوبی انجام شد.

 

وی با اشاره به اینکه هفته دولت سال گذشته بیش از ۸۰۰ میلیون تومان در شهرستان هزینه شده و در هفته دولت سال جاری بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: شهرستان سیمرغ در بحث ساختمان اداری کمی فقیر است و دستگاه‌های اداری استان برای تأمین فضای اداری توجه لازم را داشته باشند.

 

فرماندار سیمرغ ادامه داد: در این حوزه امروز توزیع برق ورود پیدا کرده و در حال هزینه است که باید از این عزیزان تشکر کنیم.

 

این مسؤول در پایان گفت: امیدواریم با مجموعه اقداماتی که در حال انجام است دیگر شاهد مشکل ضعف ولتاژ برق در هیچ نقطه از شهرستان نباشیم.

 

*‌ کلنگ زنی ساختمان اداری بهزیستی

 

در ادامه برنامه‌های هفته دولت شهرستان سیمرغ عملیات اجرایی و کلنگ‌زنی ساختمان اداری بهزیستی سیمرغ با حضور مدیرکل بهزیستی مازندران انجام شد.
رئیس اداره بهزیستی سیمرغ در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: مصالح این پروژه خریداری‌شده و با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی ساخت شروع می‌شود.

 

اسماعیل هدایتی در ادامه گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع ساخته می‌شود که توسط خیرین محترم شهرستان اهداشده است.

 

*‌ افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سیمرغ

 

افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان سیمرغ از دیگر برنامه‌های امروز بود که با حضور سید سعید آرام مدیرکل بهزیستی مازندران این برنامه انجام شد.

 

فرماندار سیمرغ در این مراسم، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های محوری هفته دولت انعکاس عملکرد دستگاه‌های اجرایی است.

 

فرج‎الله یدالله‌پور افزود: با برپایی این نمایشگاه مجموعه دستگاه‌هایی که در حوزه شهرستان فعال بوده‌اند و عملکردی در طول این سه سال داشتند را به معرض دید عمومی قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه روز گذشته کار برگزاری نمایشگاه شروع شد و امروز شاهد افتتاح آن هستیم، تصریح کرد: این کار فعالیت جهادی مدیران ادارات را نشان می‌دهد که توانستند ظرف ۲۴ ساعت این نمایشگاه را آماده کنند.

 

* دولت با وجود همه محدودیت‌های مالی خدمات بسیار ارزشمندی داشت

 

فرماندار سیمرغ ادامه داد: امیدواریم همه مردم بتوانند با بازدید از این نمایشگاه در جریان عملکرد دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان سیمرغ قرار بگیرند.

 

این مسؤول با اشاره به اینکه دولت در سطح شهرستان سیمرغ با وجود همه محدودیت‌های مالی خود توانست خدمات بسیار ارزشمندی را در حوزه شهرستان سیمرغ داشته باشد، اظهار کرد: محور توسعه شهرستان راه و کشاورزی است اقدامات بسیار خوبی در این دو حوزه انجام شد.

 

یدالله‌پور افزود: در حوزه راه در اولین روز هفته ولت شاهد به بهره‌برداری رسیدن راه قائم‌شهر به سیمرغ بوده‌ایم که در حوزه شهرستان کار تعریض به اتمام رسیده همچنین کلنگ تعریض راه کیاکلا به بهنمیر را داشته‌ایم که به‌زودی کار شروع می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در حوزه کشاورزی هم‌قدم‌های خوبی برداشته شد، تصریح کرد: نگاه دولت توجه به زیرساخت‌های شهرستان است.

 

در حاشیه بازدید سید سعید آرام از این نمایشگاه با پیگیری رئیس شورای اسلامی شهر کیاکلا و مدیر اداره بهزیستی سیمرغ قول تأمین ایاب و ذهاب ۲۰ نفر از دانش‌آموزان با نیازهای ویژه (استثنایی) این شهرستان از مدیرکل بهزیستی مازندران گرفته شد.

ارسال دیدگاه