تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نقش‌ دولت ایجاد وحدت و توجه به عوامل وحدت‌زا است

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: یکی از نقش‌های دولت ایجاد وحدت و توجه به عوامل وحدت‌زا است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: یکی از نقش‌های دولت ایجاد وحدت و توجه به عوامل وحدت‌زا است.

 

وی افزود: با همت دولت در اولین روز هفته دولت شاهد سه افتتاح و کلنگ‌زنی سه پروژه مهم با حضور معاون استاندار در سیمرغ بودیم که دو پروژه در بخش راه و یک پروژه در بخش استقرار ادارات و کلنگ‌زنی احداث مجتمع اداری پنج واحدی شهرستان بوده است.

امام‌ جمعه سیمرغ به دیدار اخیر رئیس‌جمهور به همراه اعضای هیأت دولت با مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری از دولت خواستند به اقتصاد مقاومتی، سیاست خارجی و فضای مجازی توجه ویژه داشته باشد و از انجام فعالیت‌های تبلیغی بپرهیزد چراکه تبلیغ مهم نیست و اقدام و عمل مهم است.

یوسفی یادآور شد: شهیدان رجایی و باهنر از افراد مخلص و فداکار نظام بوده‌اند و آنچه یاد این شهیدان عزیز را در خاطر مردم زنده نگه‌ داشته است روحیه خدمت به مردم در این دو بزرگوار بوده است.

وی با بیان اینکه اعتماد مردم بالاترین سرمایه این نظام است، گفت: هدف منافقان و تروریست‌ها از واقعه هشتم شهریور سال ۶۰ تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده اما این خیالی واهی بوده که تروریست‌ها داشته‌اند.

ارسال دیدگاه