تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد ۱۸۵ فرصت شغلی در شهرستان سیمرغ/ مسؤولان نظام برخواسته از بطن مردم و از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار هستند

فرماندار سیمرغ گفت: ۱۸۵ شغل جدید در سال گذشته در سیمرغ ایجاد شده و امسال هم با سیاست بسیار خوبی که دولت در پیش‌گرفته در زمینه تقویت واحدهای کوچک و متوسط از طریق پرداخت تسهیلات امیدواریم فرصت‌های شغلی بیشتری در شهرستان ایجاد شود.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور عصر امروز در نخستین روز از هفته دولت در دیدار مدیران دستگاه‌های اجرایی و دولتی با امام‌ جمعه این شهرستان ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطر دولت‌مردان شهید، اظهار کرد: این هفته یادآور شهادت رادمردان شهید همچون رجایی و باهنر است.

 

وی افزود: شهادت این دو عزیز منشأ خیر و برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و الهام‌بخش تمام کوشش‌ها و فعالیت‌های مسؤولان نظام جمهوری اسلامی در راستای رشد، تعالی، پیشرفت، عمران و آبادانی کشور شده است.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه این هفته فرصت مناسبی برای همه خدمت‌گذاران نظام جمهوری اسلامی است تا با بهره‌گیری از فرصت پیش‌آمده و نام‌گذاری این هفته به نام هفته دولت از این فرصت استفاده کنند، تصریح کرد: مسؤولان ادارات با اطلاع‌رسانی حوزه کاری خود از این فرصت برای تقویت وحدت، همدلی، همفکری و هم‌زبانی بین دولت و مردم استفاده کنند.

 

این مسؤول ادامه داد: همه دستگاه‌ها و مسؤولان دولتی از فرصت هفته دولت استفاده کنند تا آنچه را که در طول یک سال گذشته در حوزه کاری خود و مسیر خدمت به مردم انجام دادند به مردم اعلام کنند چراکه این حق مردم است و این انتظار را دارند که بدانند خدمت‌گزاران مردم در شهرستان چه خدمات و فعالیت‌هایی را در طول یک سال گذشته انجام داده‌اند.

 

* مسؤولان نظام برخواسته از بطن مردم و از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار هستند

 

یدالله‌پور با اشاره به اینکه قطعاً اگر این اطلاع‌رسانی انجام شود آن پیوند همیشگی که بین دولت و ملت وجود داشته و دارد تقویت می‌شود، اظهار کرد: از ویژگی‌های بارز مسؤولان نظام جمهوری اسلامی در مقایسه با دولت‌های حاکم دنیا این است که مسؤولان نظام برخواسته از بطن مردم و از پشتوانه عظیم مردمی برخوردار هستند همچنین همه با نیت خدمت به مردم وارد این عرصه شده‌اند.

 

وی افزود: اگر واقعاً هدف مقدس خدمت به مردم نباشد کار کردن برای مسؤولان سخت است اما این هدف مسؤولیت را برای مسؤولان آسان می‌کند همچنین خدمت کردن به مردم برای همه مسؤولان دولتی و مسؤولان نظام افتخار است چرا که هر وقت نیاز به حضور مردم در صحنه‌های مختلف داشتیم مردم حضور پیدا کردند.

 

*افتتاح و بهره‌برداری ۲۴ پروژه در هفته دولت

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه در طول سالی که گذشت با همکاری همه مدیران ادارات اقدامات خوبی را در سطح شهرستان شاهد بودیم، اضافه کرد: در طول هفته دولت شاهد به بهره‌برداری رسیدن و افتتاح و استفاده از ۲۴ پروژه با هزینه‌کرد ۱۲۷ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان هستیم.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: شهرستان سیمرغ شهرستانی کم‌جمعیت و شاخص توزیع اعتبار هم جمعیت است اما با وجود همه محدودیت‌ها اقدامات بسیار خوبی انجام و اعتبارات بسیار خوبی در شهرستان هزینه شد.

 

یدالله‌پور با اشاره به اینکه امروز شاهد افتتاح و شروع به کار سه پروژه بوده‌ایم که جزو خواست جدی مردم شهرستان بوده است، تصریح کرد: امروز برنامه کلنگ‌زنی پروژه سایت اداری شهرستان که پنج اداره صاحب ساختمان می‎شوند را به همراه بهره‌برداری راه سیمرغ به قائم‌شهر که در سال ۹۴ با سرعت کار بالا انجام شده و حوزه شهرستان سیمرغ پایان یافته است را به همراه کلنگ‌زنی راه سیمرغ به بهنمیر داشتیم.

 

وی ادامه داد: در دیگر حوزه‌ها هم مانند کشاورزی، بهداشت و درمان، آب شرب، امور منابع آب و ورزش شاهد اقدامات قابل توجهی هستیم و کارهای خوبی صورت گرفته است.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه در حوزه ایجاد اشتغال در سال گذشته بیش از ۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان پرداخت تسهیلات برای ایجاد شغل داشتیم، اظهار کرد: ۱۸۵ شغل در این زمینه ایجاد شده و در سال جاری هم با سیاست بسیار خوبی که دولت در پیش‌گرفته در زمینه تقویت واحدهای کوچک و متوسط از طریق پرداخت تسهیلات امیدواریم فرصت‌های شغلی بیشتری در شهرستان ایجاد شود.

 

*کلنگ‌زنی ۸ پروژه در هفته دولت

 

این مسؤول افزود: در هفته دولت در کنار افتتاح ۲۴ پروژه کلنگ‌زنی هشت پروژه را داریم که اعتبار اولیه پیش‌بینی‌شده ۷۰۵ میلیارد ریال در حوزه‌های مختلف است.

 

یدالله‌پور ضمن تشکر از حمایت و همراهی خوب امام جمعه شهرستان، بیان کرد: فکر می‌کنم این تعامل و ارتباط بین مجموعه مدیران شهرستان با دفتر امام جمعه و شخص امام جمعه یک استثنا است.

 

*جنایت امروز داعش خاطرات سال ۱۳۶۰ را زنده می‌کند

 

امام جمعه سیمرغ در ادامه این دیدار ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است پیدایش جریانات سیاسی قبل از انقلاب بعد از دعوت امام جز برای مهار اسلام و انقلاب اسلامی نبوده است.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی افزود: بیش از ۱۷ هزار شهید ترور را به بهانه اسلام داده‌ایم اما اگر جنایت امروز داعش را با سال ۱۳۶۰ مقایسه کنیم خاطره آن روزها زنده می‌شود.

 

*رجایی‌ها، باهنرها و بهشتی‌ها به شهادت رسیدند تا ملت دقیق‌تر ببینند

 

وی با اشاره به اینکه رجایی‌ها، باهنرها و بهشتی‌ها به شهادت رسیدند تا این ملت اشک‌ها و غبارها را از چشمان خود پاک کنند و دقیق‌تر ببینند، تصریح کرد: فضای فرهنگی ما به چه سمتی در حال حرکت است.

 

امام جمعه سیمرغ خاطرنشان کرد: رجایی و باهنر برای به دست گرفتن حکومت کشته نشدند بلکه برای پایه‌گذاری خط اما کشته‌شده‌اند.

 

یوسفی با بیان اینکه این خلوص باقی می‌ماند و اثرگذاری خود را دارد، اضافه کرد: هرساله هفته دولت ضمن قدردانی از دولتی‌ها به‌خاطر اجرای احکام اسلامی، فرهنگ قرآنی، خدمت به مردم و اجرای عدالت است باید تحمل و تأمل داشته باشیم.

 

*پیروزی دولت موفقیت و پیروزی نظام است

 

وی ادامه داد: در برجام استکبار جهانی مقابل همه دنیا تعهدات خود را یکی پس از دیگری زیر پا می‌گذارد و همه هم این احساس را داشتند اما سرانجام دشمن مجبور به تسلیم در برابر افکار عمومی و عمل به تعهدات خودش می‌شود و لازم است در برخی قضایا تحمل داشته باشیم و تأمل‌کنیم.

 

امام جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه آرزو می‌کنیم دولت دکتر روحانی موفق و پیروز شوند چراکه پیروزی آنها موفقیت و پیروزی نظام است، بیان کرد: اگر جایی نقض و عیب پیدا کند نظام باید پاسخگو باشد.

 

این مسؤول در پایان گفت: در بحث فیش‌های حقوق نجومی جلوی بعضی از خودسری‌ها و ولخرجی‌ها گرفته شود.

ارسال دیدگاه