تاریخ : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۸:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای روش نوین در تعریض جاده بهنمیر/افتتاح و بهره‌برداری ۲۴ پروژه در هفته دولت/تلاش دولت تدبیر خدمت‌رسانی به مردم است

شهرستان سیمرغ افتتاح و بهره‌برداری بیش از ۲۴ پروژه را در هفته دولت دارد که افتتاح و کلنگ‌زنی سه پروژه در حوزه راه و شهرسازی جزو برنامه‌های نخستین روز این شهرستان بوده است.

به گزارش سیمرغ ما، هفته دولت شروع شده و دولت‌مردان استان روزهای ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارند و برای افتتاح یا کلنگ‌زنی پروژه‌های مختلف حاضر می‌شوند، شهرستان سیمرغ هم افتتاح و بهره‌برداری بیش از ۲۴ پروژه را در هفته دولت دارد که افتتاح و کلنگ‌زنی سه پروژه در حوزه راه و شهرسازی جزو برنامه‌های نخستین روز این شهرستان بوده است و در گرمای هوای امروز دولتی‌ها هم برنامه‌های داغ و مهمی در شهرستان داشتند.

 

عصر امروز با حضور علی نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، حیدر نوروزی مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، امام‌جمعه، فرماندار و مسؤولان ادارات شهرستان سیمرغ کلنگ‌زنی و افتتاح این سه پروژه مهم انجام شد.

 

کلنگ‌زنی مجتمع اداری ۵ واحدی شهرستان سیمرغ، افتتاح تعریض و بهسازی فاز اول راه ارتباطی سیمرغ ـ قائم‌شهر و کلنگ‌زنی تعریض و بهسازی راه ارتباطی سیمرغ ـ بهنمیر ازجمله پروژه‌های روز اول هفته دولت شهرستان سیمرغ بوده است.
نخستین پروژه‌ای که کلنگ‌زنی آن انجام شده مجتمع اداری ۵ واحدی شهرستان سیمرغ در مساحت یک‎هزار و ۷۳۰ متر مربع بوده که زمین این پروژه توسط اداره‌کل راه و شهرسازی تأمین‌شده است همچنین این مجتمع اداری تأمین‌کننده نیاز پنج اداره شهرستان بوده که پیش‌بینی مدت اجرای آن ۲ سال و هزینه این پروژه ۲ میلیارد تومان برآورد شده است.

 

دومین پروژه امروز بهره‌برداری و افتتاح قطعه پروژه تعریض و چهارخطه محور سیمرغ به قائم‌شهر به طول ۴٫۸ کیلومتر و با اعتبار ۳ میلیارد تومان بوده است.

 

سومین برنامه و پروژه نخستین روز هفته دولت هم مربوط به کلنگ‌زنی پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور سیمرغ به بهنمیر با طول ۵ کیلومتر و اعتبار ۳ میلیارد تومان بوده است.

 

* تلاش دولت تدبیر خدمت‌رسانی به مردم است

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های نخستین روز هفته دولت شهرستان سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: اقدامات خوبی در این منطقه حال پیگیری است و با توجه به اینکه کیاکلا به شهرستان ارتقا پیدا کرده و مردم توقع مستقر شدن دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان را دارند، این اتفاق با کلنگ‌زنی مجتمع اداری ۵ واحدی شهرستان سیمرغ در حال شکل‌گیری است.

 

علی نبیان افزود: امیدوارم همه ما بتوانیم اقدامات شایسته‌ای را در توسعه‌بخشی شهرستان و استان داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه تلاش دولت تدبیر و امید خدمت‌رسانی به مردم با امید و تدبیر است، تصریح کرد: اتفاقات خوبی در اولین روز هفته دولت در سیمرغ صورت گرفته است.

 

وی در پایان گفت: در محور بهنمیر به سیمرغ عملیات اجرایی شروع‌شده و تعریض در حال انجام است و عملیات اجرایی از سمت شهرستان سیمرغ هم از امروز شروع و جریان پیدا می‌کند تا بتوانیم اتفاق زیبایی را در این منطقه شاهد باشیم.

 

* به واحدهای اداری زیادی در شهرستان نیاز داریم/ دغدغه استقرار اداره‌جات در شهرستان

 

فرج‌اله یدالله‌پور فرماندار سیمرغ در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های نخستین روز هفته دولت شهرستان سیمرغ ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: به واحدهای اداری زیادی در شهرستان نیاز داریم و امیدواریم این شروع کار و مقدمه باشد تا بتوانیم برای واحدهای اداری دیگری که نیاز به ساختمان دارند با توجه به جدیدالتأسیس بودن شهرستان شاهد ادامه این روند باشیم تا روزی که همه ادارات در شهرستان مستقر شوند.

 

رامین فرشیدفر شهردار کیاکلا در افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های نخستین روز هفته دولت شهرستان سیمرغ ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: استقرار اداره‌جات در شهرستان دغدغه‌ای بود که فرماندار داشتند و با حمایت‌هایی انجام‌شده این اتفاق در حال رخ دادن است تا شاهد استقرار چند اداره در شهرستان باشیم.

 

* تعریض و بهسازی مسیر سیمرغ به بهنمیر از دغدغه‌های مردم است

 

امام‌ جمعه سیمرغ در مراسم کلنگ‌زنی پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور سیمرغ به بهنمیر ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: تعریض و بهسازی این مسیر از دغدغه‌های مسؤولان و مردم بوده است و باید از مسؤولان شهرستانی و استانی به خاطر این اقدام تشکر کنم.
حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی افزود: قدم‌های خوبی برای استان و شهرستان سیمرغ توسط دولت تدبیر و امید برداشته‌شده و در حال اجرا است.

 

* افتتاح و بهره‌برداری ۲۴ پروژه در هفته دولت

 

فرماندار سیمرغ در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: هفته دولت را نماد وحدت دولت و مردم می‌دانیم و یکی از عوامل تقویت‌کننده پیوند وحدت دولت و ملت را ارائه گزارش عملکرد مسؤولان دستگاه‌های اجرایی به مردم عزیز شهرستان است.

 

فرج‌الله یدالله‌پور افزود: در هفته دولت در شهرستان سیمرغ شاهد افتتاح و به بهره‌برداری رسیدن ۲۴ پروژه هستیم که برای اجرای این پروژه بیش از ۱۰۷ میلیارد ریال در سطح شهرستان هزینه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در طول هفته دولت کلنگ شروع اجرای تعداد هشت پروژه به زمین زده می‌شود، تصریح کرد: برای اجرای این پروژه‌ها بیش از ۷۵ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی‌شده است که امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه‌ها قدم‌هایی در مسیر توسعه شهرستان برداشته شود.

 

* اجرای روش روسازی نوین در تعریض جاده سیمرغ به بهنمیر برای نخستین بار در کشور

 

رئیس اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر و سیمرغ نیز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اهمیت راه‌های مواصلاتی در فراهم‌سازی بسترهای توسعه اقتصادی و اجتماعی در شهرستان، اظهار کرد: امروزه دسترسی به راه‌های مناسب یکی از عوامل توسعه‌یافتگی به‌شمار می‌رود و در هر کشوری که جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی آن به‌خوبی ساماندهی شود، شاهد شکل‌گیری اقتصادی پویا در آن منطقه هستیم.

 

سجاد رحیمی افزود: نقش راه‌ها در توسعه اقتصادی بسیار حائز اهمیت است و اگر کارهای زیربنایی در این زمینه انجام ندهیم در آینده دچار مشکلاتی می‌شویم.
وی با اشاره به اینکه از ۷ هزار و ۸۶۳ کیلومتر راه روستایی استان ۲۸۰ کیلومتر در قائم‌شهر بوده و بیش از ۸۰ درصد این راه‌ها آسفالته است، تصریح کرد: عملیات گسترده خط‌کشی در سطح محورهای ارتباطی قائم‌شهر به جویبار، قائم‌شهر به سیمرغ و سیمرغ به جویبار ازجمله محورهایی بوده که عملیات خط‌کشی آن‌ انجام‌شده است.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر و سیمرغ ادامه داد: کلنگ‌زنی مجتمع اداری ۵ واحدی شهرستان سیمرغ، بهره‌برداری و افتتاح قطعه پروژه تعریض و چهارخطه محور سیمرغ به قائم‌شهر و کلنگ‌زنی پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور سیمرغ به بهنمیر از جمله فعالیت‌های اداره راه و شهرسازی قائم‌شهر و سیمرغ بود که در هفته دولت کلنگ‌زنی شده و یا به بهره‌برداری رسیده است.

 

رحیمی در پایان گفت: در کلنگ‌زنی پروژه تعریض و چهارخطه کردن محور سیمرغ به بهنمیر از روش روسازی نوین که در کشور برای نخستین بار استفاده‌شده، در حال پیاده‌سازی است.

 

*افتتاح و بهره‌برداری ۱۵۰ پروژه در حوزه راه و شهرسازی

 

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در ادامه در گفت‌وگو با فارس، ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: در هفته دولت حدود ۱۵۰ پروژه راه و شهرسازی با هزینه بالغ‌بر ۲ هزار و ۸۸۶ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
حیدر نوروزی افزود: پروژه‌ای که عملیات آن امروز شروع شد به طول حدود ۵ کیلومتر و با اعتبار ۳ میلیارد تومان است.

ارسال دیدگاه