تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عذر برخی مدیران خواسته شود/همه مکلفیم از کلیت دولت و مجلس دفاع کنیم/ما سرباز مردم هستیم و اصل برای ما خدمت است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیری که ساعت ۸ در اداره حضور پیدا کند و ساعت ۱۴ اداره را ترک کند به درد شهرستان نمی‌خورد، هر شخصی است باید عذرش خواسته شود.

به گزارش سیمرغ ما، سید علی ادیانی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن تبریک هفته دولت، اظهار کرد: هفته دولت متعلق به مردم و نظام است چرا که دولت متعلق به‌نظام است.

 

 

وی افزود: دولت رکن ارکان ثلاثه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و رویکرد کلی دولت بخشی از مجموعه نظام مقدس تلقی می‌شود باید مورد حمایت واقع شود.

 

 

* همه مکلفیم از کلیت دولت و مجلس دفاع کنیم

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کلیات دولت از آن مردم و نظام است، تصریح کرد: حمایت و نظارت بر دولت و اجزای دولت به مفهوم وکیل و رقیب بودن نیست و همه مکلفیم از کلیت دولت و مجلس دفاع کنیم اما نمایندگان و دولتمردان قابل نقد هستند.

 

 
ادیانی ادامه داد: ناظر بودن و ناصر بودن لازمه شأنیت نمایندگان و مجلس شورای اسلامی در کنار همه اجزای دولت است و این هفته را به همه دولت‌مردان تبریک می‌گویم.

 

 

* خدماتی که انجام می‌گیرد به اطلاع مردم رسانده شود

 

 

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدماتی که انجام می‌گیرد به اطلاع مردم رسانده شود، اظهار کرد: مردم با اطلاع از این خدمات امید پیدا می‌کنند و درجه اعتماد و اطمینان نظام در نزد مردم تقویت می‌شود.

 

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی فقط به نامش نیست اگر چه این نام هم موضوعیت دارد اما مسئله‌ای که ماندگاری نظام را تثبیت می‌کند کارآمدی مجلس، نمایندگان، مدیران، وزرا، رئیس‌جمهور، دستگاه قضا و همه مدیران با سلسله طولی و مراتب است.

 

 

ادیانی با اشاره به اینکه اگر کارآمدی نباشد گسست و رانش بین اعتماد عمومی و بدنه حکومت ایجاد می‌شود، تصریح کرد: مشروعیت و مقبولیت ما و شما به کارآمدی خودمان است.

 

 

وی افزود: نماینده مجلس هم باید فردی کارآمد در عرصه قانون‌گذاری و اعمال نظارت و در عرصه ناصر بودن به مجموعه نظام و نهادهای حکومتی برای خدمت به مردم باشد.

 

 

* کارآمدی ما در مقابل شأنیت مردم مناسب نیست

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مقیاس با شأنیت مردم کارآمدی ما مناسب نیست و آنچه که شأن مردم و مبانی انقلاب است فاصله‌ داریم، اضافه کرد: این نسبت باید به هم نزدیک شود.

 

 

ادیانی ادامه داد: یکی از اشکالات جدی در کشور خارج شدن معادلات از ریل است و شخصی که باید پاسخگو باشد پرسشگر است و شخصی که باید پرسشگر باشد پاسخگو شده است.

 

 

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وقتی جایگاه‌ها تغییر کند بسیاری از آسیب‌ها جامعه را تهدید می‌کند و در فضای انتخابات جامعه و نماینده تهدید می‌شود و خیلی از کاندیداها ابزار واقع می‌شوند، تأکید کرد: این به دلیل گم کردن اصل و رها کردن جایگاه است.

 

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: این آسیب‌هایی است که در طول چهار دهه در حال رخ دادن است.

 

 

* ما سرباز مردم هستیم و اصل برای ما خدمت است

 

 

ادیانی با بیان اینکه ما سرباز مردم هستیم و اصل برای ما خدمت است، اظهار کرد: ما باید به یکدیگر کمک کنیم یک‌سری از کمک‌ها از طرف نمایندگان و یک‌سری کمک‌ها هم از طرف مسؤولان ادارات است چراکه چشم و امید مردم سیمرغ به ما و شما است.

 

 

وی افزود: انتظار ما این است که روی میز ننشینید و به دنبال اعتبارات بروید این موضع که پول نیست را قبول ندارم پول برای آنانی که بدوند هست و برای افرادی که فقط در اتاق اداره خود بنشینند، نیست.

 

 

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مجموعه دریافت اعتبارات باید بدویم، تأکید کرد: مدیری که ساعت ۸ در اداره حضور پیدا کند و ساعت ۱۴ اداره را ترک کند به درد شهرستان نمی‌خورد هر شخصی است باید عذرش خواسته شود.

ارسال دیدگاه