تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قطعی گاز بدون اطلاع قبلی در کیاکلا

سیمرغ ما: صبح چهارشنبه ۲۷ فروردین ، مردم روستاهای کیاکلا با مشکلی مواجه شدند که هرگز آن را پیش بینی نمی کردند. مشکلی که اداره گاز کیاکلا مسبب آن شد به طوری‌که به یکباره گاز منزل مردم را بدون اخطار و یا اطلاع قبلی قطع کرد. هم اکنون نیز گاز در سه روستای (ملاکلا-تنبلا-کارتریجکلا) قطع […]

سیمرغ ما: صبح چهارشنبه ۲۷ فروردین ، مردم روستاهای کیاکلا با مشکلی مواجه شدند که هرگز آن را پیش بینی نمی کردند. مشکلی که اداره گاز کیاکلا مسبب آن شد به طوری‌که به یکباره گاز منزل مردم را بدون اخطار و یا اطلاع قبلی قطع کرد.

هم اکنون نیز گاز در سه روستای (ملاکلا-تنبلا-کارتریجکلا) قطع شده و ماموران اداره گاز کیاکلا در حال قطعی گاز مابقی روستاها می باشد.

یکی از اهالی روستای ملاکلا در گفتگو با خبرنگار ما با انتقاد از اطلاع‌ رسانی نادرست اداره گاز کیاکلا در رفع مشکل مشترکانی که با این مشکل مواجه‌اند، گفت : حداقل انتظار ما از نهادهای مربوطه این است که قطع اشتراک را به مسئولین محلی مثل دهیاری و شورای اسلامی اطلاع دهند تا خانواده ای دچار آسیب نشود.

همچنین یکی دیگری اهالی روستا که بدون رویت و یا دریافت برگه اخطار،شاهد قطع گاز منزل خود بوده نیز می‌گوید : بنده بهمن ماه سال گذشته نسبت به تقسیط بدهی خود اقدام و قسط اول آن را پرداخت کردم اما صبح امروز بدون هیچگونه اطلاع قبلی اشتراک گاز منزل بنده قطع شده است و زمانیکه با مسئول امور مشترکین اداره گاز کیاکلا تماس گرفتم و گفتم که در منزل خود بیمار حاد هم دارم وی با برخورد نامناسب گفت: این ربطی به ما ندارد..!!

اقدام قابل تامل اداره گاز کیاکلا به همین جا ختم نشد. یکی از مشترکین که از بیماری حادی رنج می برد،بطور غافلگیرانه شاهد قطع گاز منزل خود بود که با پیگیری مسئولین محلی اشتراک وی مجددا وصل شده است.

خبرنگار ما برای پیگیری این مشکل به رئیس اداره گاز شهرستان سیمرغ مراجعه کرد و حسینعلی داداشی با تائید قطعی گاز روستاهای کیاکلا گفت:بدون کسب تکلیف نمی توانم چیزی بگویم!!

اين اقدام در حال صورت مي گيرد كه شهرداري تهران به خوبي به عدم وجود مالكيت قطعي منازل منطقه فرحزاد واقف است و مي دانند كه تمامي زمين هاي منطقه فرحزاد به صورت قولنامه اي و خريد از اعيانهاي اين منطقه انجام مي گيرد.

نکته قابل تامل این اقدام آنجاست قطعی یکباره گاز زندگی یک خانواده را مختل می‌کند و چه بسا که بسیاری از خانواده ها دارای مریض و کودک هستند و یا به هر دلیلی به گاز نیاز مبرمی دارند آیا یک مسئول اداره حق قطع کردن گاز مشترکین بدون اخطار قبلی را دارد و این اقدام نابجا رنج مردم روستاها را دوچندان نمی کند؟!و اینکه کسب تکلیف کردن مسئول یک اداره قبل از قطعی گاز نمی توانست صورت بگیرد؟!

انتهای پیام/قائم آنلاین

ارسال دیدگاه