تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمام تلاش برای سربلندی دانش‌آموزان در رقابت‌های علمی استانی و کشوری در حال انجام است

معاون فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه کادر علمی که در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند از رنج تحصیلی و تجربه بسیار بالایی برخوردار است، گفت: تمام تلاش برای اینکه دانش‌آموزان ما سربلند از میادین رقابت‌های علمی استانی و کشوری خارج شوند در حال انجام است.

به گزارش سیمرغ ما، معاون فرماندار سیمرغ نیز در مراسم نواختن نمادین زنگ پروژه مهر در مدرسه دخترانه فاطمیه این شهرستان، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان بحث توسعه فضاهای آموزشی و افزایش سطح علمی دانش‌آموزان است.

 

مجتبی حبیب‌نژاد افزود: فضاهایی که امروزه در اختیارداریم و فضاهای آموزشی که دانش‌آموزان قدیم استفاده می‌کردند کاملاً متفاوت است.

 

وی با اشاره به اینکه دولت جمهوری اسلامی بعد از انقلاب یکی از سیاست‌هایی که به جد پیگیر آن بود بحث ایجاد فضای آموزشی مناسب برای دانش‌آموزان بود، تصریح کرد: این فعالیت نتیجه خوبی در پی داشته است و این فضای زیبا که شما در آن حضور دارید مرهون زحمات مدیران است که فضا را فراهم کردند تا از این فضا بهره‌مند شوید.

 

IMG_3349

 

وی ادامه داد: دولت قدم‌های خود را برداشته و فضاها را فراهم کرده است تا شما به نحو احسن درس بخوانید و از شما دانش‌آموزان انتظار می‌رود خروجی داشته باشید در سطح شهرستان که زبانزد خاص و عام باشد.

 

حبیب‌نژاد با بیان اینکه با کمک و مساعدت همه مدیران و دستگاه‌ها این فضا فراهم می‌‌‎شود تا رتبه سال گذشته تکرار شود، تأکید کرد: شورای آموزش‌ و پرورش سعی بر این دارد در بحث ارتقا تحصیلی دانش‌آموزان و نخبه‌پروری تلاش کند تا شاهد فرار مغزها از شهرستان نباشیم.

 

وی افزود: تلاش همه بر این موضوع است تا در شهرستان مغزپرور باشیم نه شاهد فرار مغزها باشیم.

 

معاون فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه کادر علمی که در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند از رنج تحصیلی و تجربه بسیار بالایی برخوردار است، اظهار کرد: تمام تلاش برای اینکه دانش‌آموزان ما سربلند از میادین رقابت‌های علمی استانی و کشوری خارج شوند در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: دولت سعی بر این دارد در پروژه مهر زمینه را به‌گونه‌ای فراهم کند که دانش‌آموز دغدغه و نگرانی فضا و امکانات، کلاس درس، کتب آموزشی و انتخاب معلم را نداشته باشد.


حبیب‌نژاد در پایان گفت: همه دستگاه‌های شهرستان در پروژه مهر ورود پیدا کرده و برای آماده‌سازی فضا کمک می‌کنند.

 

به گزارش سیمرغ ما، در پایان این مراسم زنگ پروژه مهر به‌صورت نمادین در مدرسه دخترانه فاطمیه (دبیرستان شهید احمد کشوری سابق) نواخته شد.
 

ارسال دیدگاه