تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کم‌لطفی و غفلت مدیران عامل بازماندن مولایی از ریو/حق بهادر مولایی این نبود/پیگیری این مسئله از سوی نمایندگان مجلس

مسئول کمیسیون فرهنگ، هنر و ورزش شورای شهر کیاکلا با بیان اینکه کم‌کاری، کم‌لطفی و غفلت مدیران باعث شده بهادر مولایی از المپیک ریو بازبماند، گفت: امیدواریم اتفاق خوبی در عرصه ورزش کشور رخ دهد تا دیگر شاهد این مظلومیت‌ها و رنج‌ها نباشیم.

مسعود آب‌آذری ظهرامروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما، اظهار کرد: بعدازاینکه خبر تصادف بهادر مولایی قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری به ملاقات او در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل رفتم و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ملاقاتی با او انجام دادم.

 

وی افزود: در همراهی با بهادر مولایی آقای علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشور هم در بیمارستان ۱۷ شهریور آمل حضور پیدا کرد و گلایه‌های خود را در خصوص انتخاب نشدن بهادر برای حضور در المپیک کردیم.

 

مسئول کمیسیون فرهنگ، هنر و ورزش شورای شهر کیاکلا با بیان اینکه به آقای مرادی گفتم که در حق بهادر مولایی ظلم و اجحاف شده است، تصریح کرد: آقای مولایی آنجا فرمودند که «خود من هم به بهادر مولایی رأی دادم و حتی اسم ایشان را هم فرستادم.»

 

وی ادامه داد: ناحقی و ظلمی که در حق بهادر مولایی شده بود باعث شد او از کاروان ریو بازبماند و این اتفاق ناگوار برای بهادر رخ دهد.

 

آب‌آذری با اشاره به اینکه در طول مسیر انتقال بهادر مولایی به بیمارستان امام خمینی (ره) ساری کیانوش رستمی و نواب نصیرشلال بر بالین او حاضرشده و با بهادر مولایی ملاقات کردند، اظهار کرد: قرار بود انتقال بهادر با بالگرد انجام شود اما به دلیل نقص فنی بالگرد این کار انجام نشد و بهادر مولایی با آمبولانس به ساری منتقل شد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: البته باید از زحمات مجموعه بیمارستان ۱۷ شهریور آمل تشکر کرد.

 

سخنگوی شورای شهر کیاکلا با بیان اینکه روز گذشته در آخرین ملاقاتی که بهادر مولایی داشتم به علت کم‌لطفی ورزش کشور و انتقادی که به وزیر محترم و مسئولین ورزشی استان وارد می‌شود که چرا قهرمانی مثل بهادر مولایی که خوب درخشیده و امتحان خود را پیش‌ازاین پس داده بود این اتفاق برایش رخ‌داده و از دور مسابقات المپیک خارج شد، تصریح کرد: متأسفانه نگاه ضعیف فدراسیون و داورانی که در آنجا حضور داشتند با تصمیم سرنوشت سازی که دوستان گرفتند حق بهادر مولایی ضایع شد.

 

وی افزود: در دیداری که با دکتر ادیانی نماینده محترم مجلس در شهرستان‌های قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ داشته‌ایم گلایه‌های خود را از نماینده محترم به‌عنوان کسی که تریبون در اختیار دارد تا این کم‌لطفی‌ها و رنج‌ها را به وزیر محترم ورزش برساند اعلام کرده‌ام.

 

آب‌آذری با اشاره به اینکه آقای ادیانی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کردند و بحث کمیل قاسمی را مطرح و اقداماتی که در این خصوص انجام شد را مطرح کردند، اظهار کرد: ضمن انتقاد تندی که در این خصوص داشته‌ام به نماینده محترم گفتم که شما فقط نماینده حوزه قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی نیستند و به‌عنوان نماینده کل مازندران در بهارستان حضور دارید و این انتظار از شما می‌رود مازندران را در بهارستان ببینید و در عرصه‌های مختلف از مردم، ورزشکاران و هنرمندان استان که در سطح ملی و بین‌المللی در حال فعالیت هستند حمایت کنید.

 

وی ادامه داد: آقای ادیانی نیز قول پیگیری جدی این مسئله را در بهارستان دادند.

 

مسئول کمیسیون فرهنگ، هنر و ورزش شورای شهر کیاکلا با بیان اینکه از سوی آقای حسین‌زادگان با عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران کم‌کاری‌هایی وجود داشت، تصریح کرد: باید بیشتر ورود پیدا می‌کردند و پیگیری‌های بیشتری انجام می‌دادند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: مازندران به‌عنوان استان المپیکی مطرح است چه در بحث کشتی و چه در وزنه‌برداری و به‌جرئت می‌توان گفت ۷۰ درصد ورزش المپیک در مازندران خلاصه می‌شود و همواره این استان نشان داده قهرمانانش در جویبار، بابلسر، قائم‌شهر و دیگر شهرهای درخشیده و کارنامه خود را خوب ارائه داده است.

 

آب‌آذری ضمن انتقاد به ترکیب ورزش با سیاست و ادغام آن با فضای سیاسی، اظهار کرد: این نگاه، نگاه خوبی نبود نسبت به بهادر مولایی و امیدواریم عزیزان دیگری که در ادامه وارد حوزه ورزش می‌شوند با نگاه ورزشی قهرمانان ارزشی و ورزشی را ببینند.

 

وی افزود: بهادر می‌توانست در ریو بدرخشد و در کنار بهداد سلیمی و دیگر پهلوانان این دیار دل مردم مازندران و ایران را شاد کند.

 

سخنگوی شورای شهر کیاکلا با بیان اینکه کم‌کاری، کم‌لطفی و غفلت مدیران باعث شده بهادر مولایی از المپیک ریو بازبماند، تأکید کرد: امیدواریم اتفاق خوبی در عرصه ورزش کشور رخ دهد تا دیگر شاهد این مظلومیت‌ها و رنج‌ها نباشیم.

 

وی ادامه داد: این رنجی که بهادر مولایی و خانواده‌اش واردشده مختص بهادر و خانواده‌اش نیست و به جامعه ورزشی استان مازندران اختصاص دارد و همه از این وضعیت ناراحت هستند.

 

مسئول کمیسیون فرهنگ، هنر و ورزش شورای شهر کیاکلا با اشاره به اینکه حق بهادر مولایی این نبود، اظهار کرد: بهادر مولایی کسی بود که در همه عرصه‌ها ثابت کرد و درخشید و دل مردم را شاد کرد.

 

وی در پایان گفت: بهادر به علت نگاه بد، کم‌لطفی دوستان فدراسیون و کم‌لطفی ورزش استان از المپیک ریو بازماند.

 

ارسال دیدگاه