تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابلاغ مصوبه جدید در خصوص کنسرت‌ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شرایط جدید برگزاری کنسرت ها مصوبه جدید هیات دولت است که به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور ابلاغ شده و به زودی هم به نیروی انتظامی ابلاغ خواهد شد.

به گزارش سیمرغ ما، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شرایط جدید برگزاری کنسرت ها مصوبه جدید هیات دولت است که به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور ابلاغ شده و به زودی هم به نیروی انتظامی ابلاغ خواهد شد.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در کنسرت «ارمیا» ارکستر سمفونیک تهران حضور بافته بود در جمع خبرنگاران با اشاره به ابلاغیه جدید دولت به وزارت کشور درخصوص شرایط تازه برگزاری کنسرت‌ها گفت: شرایط جدید برگزاری کنسرت ها مصوبه جدید هیات دولت است که به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور ابلاغ شده و به زودی هم به نیروی انتظامی ابلاغ خواهد شد.

وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی با بیان اینکه کنسرت «ارمیا» برنامه بسیار خوبی میان موسیقی سنتی ایران و موسیقی کلاسیک بود، نیز عنوان کرد: به هر حال در مدیریت بنیاد رودکی اتفاقاتی افتاده و خوشبختانه افراد زبده ای در آن مشغول به کار هستند که امیدوارم با حضور این عزیزان مشکلات ارکسترها نیز مرتفع شود و ما هر هفته به طور مستمر شاهد اجرای این مجموعه باشیم.

جنتی درباره پرونده پرحاشیه پزشکی کیارستمی نیز گفت: طبق آخرین پیگیری هایی که در زمینه رسیدگی به پرونده درمانی آقای کیارستمی انجام گرفته بنابر این است که جناب هاشمی وزیر بهداشت دستورات لازم را برای رسیدگی به این موضوع صادر کند که آیا در پرونده درمانی این هنرمند قصوری صورت گرفته است یا نه؟ به هر حال مطمئن باشید ما در این زمینه مشغول پیگیری های لازم هستیم.

وی در پایان در خصوص بیماری محمدرضا شجریان نیز گفت: آقای شجریان هم اکنون در خارج از کشور تحت درمان قرار دارند و من امیدوارم این هنرمند هرچه زودتر به ایران بازگردد. البته همانطور که همایون شجریان پیرامون وضعیت جسمی ایشان توضیحاتی را منتشر کرده وضعیت فعلی رضایت بخش است و پزشکان با شیمی درمانی از گسترش سرطان جلوگیری کرده اند.

خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه