تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش ۹ عضو این مرکز در جشنواره رضوی

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ گفت: ۹ اثر از کانون پرورش فکری سیمرغ به جشنواره رضوی مرحله کشوری راه یافت.

نعیمه خنکدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما، اظهار کرد: ۹ اثر از کانون پرورش فکری سیمرغ به جشنواره رضوی مرحله کشوری راه یافت.

 

وی افزود: از مجموع ۲ هزار و ۱۸۰ نفری که در جشنواره رضوی و در بخش‌های مختلف آن شرکت کردند ۴۵۵ نفر موفق به راه‌یابی بخش استانی این جشنواره شدند که در نهایت ۸۴ اثر به‌عنوان منتخب استانی به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال‌ شده است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه شهرستان سیمرغ در این جشنواره خوش درخشیده است، تصریح کرد: ۹ اثر در رشته‌های خوشنویسی، شعرسرایی، نقاشی و معرفی شخصیت‌ها به مرحله کشوری جشنواره رضوی راه‌ یافته است.

 

وی ادامه داد: آثار نگین محمدی، کوثر نیازی، سیده مبارکه هادی‌فر و محراب قدمی در گروه سنی دال در بخش خوشنویسی به مرحله کشوری راه‌ یافته است.

 

خنکدار با بیان اینکه در گروه سنی جیم و در رشته شعر سرایی زینب اصغری و در رشته نقاشی سیدحسن هاشمی موفق به راه‌یابی به مرحله کشوری شده‌اند، اظهار کرد: ارشیا نیکجویان و محراب قدمی در گروه سنی دال و در رشته نقاشی دیگر اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ بوده‌اند که به مرحله کشوری جشنواره رضوی راه پیدا کرده‌اند.

 

وی افزود: در بخش معرفی شخصیت شاعر رضوی نیز نعیمه خنکدار مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ به مرحله کشوری راه‌ یافته است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ در پایان گفت: در دهه کرامت از برگزیدگان استانی جشنواره رضوی توسط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان تجلیل می‌شود.

 

ارسال دیدگاه