تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فیش حقوقی آرایشگر «اولاند» لو رفت

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه هزینه گزافی بالغ بر ۱۰ هزار یورو در ماه را صرف استخدام بیست و چهار ساعته یک آرایشگر کرده است.

به گزارش سیمرغ ما، فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه هزینه گزافی بالغ بر ۱۰ هزار یورو در ماه را صرف استخدام بیست و چهار ساعته یک آرایشگر کرده است.


پس از آنکه یک نشریه فرانسوی فاش کرد رئیس جمهور این کشور هزینه گزافی را برای استخدام یک آرایشگر مخصوص برای موهای نه چندان فراوان سرش صرف کرده، کاربران فرانسوی شبکه‌های اجتماعی تصاویر طنزی را از اولاند با مدل موهای جدید منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نشریه فرانسوی "لوکانار آنشنه" در گزارشی فاش کرد که فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه هزینه گزافی بالغ بر ۱۰ هزار یورو در ماه را صرف استخدام بیست و چهار ساعته یک آرایشگر کرده است.

بر اساس گزارش این نشریه، این آرایشگر که "اولیویر بی." نام داشته یک قرارداد پنج ساله را در ماه مه ۲۰۱۲ با رئیس دفتر اولاند امضا کرده است. بر اساس این قرارداد این آرایشگر در دوران ریاست جمهوری اولاند که سال آینده میلادی پایان می‌یابد قرار است حقوق خالص نزدیک به ۶۰۰ هزار یورو دریافت کند.

همچنین این آرایشگر باید مرتبا فرانسوا اولاند را در طول سفرهایش همراهی کند. طبق این قرارداد اولیویر بی. متعهد شده که در طول قرارداد و حتی بعد از اتمام آن حداکثر رازداری را نسبت به فعالیت‌هایی که انجام داده و اطلاعاتی که به آنها دسترسی داشته به خرج دهد.

با این حال استفان لوفول سخنگوی دولت فرانسه در واکنش به این گزارش توجیه کرد: هر کسی موی سر خود را آراسته می‌کند. این آرایشگر مجبور شده که سالن آرایشگری خود را ترک کند و به طور بیست و چهارساعته در خدمت باشد.

لوفول حقوق ۱۰ هزار یورویی این آرایشگر را تایید کرد اما در عین حال گفت که از زمان به قدرت رسیدن اولاند بودجه عملیاتی کاخ الیزه فرانسه به میزان ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش یافته است.

در پی انتشار این گزارش کاربران شبکه‌های اجتماعی در فرانسه از جمله در شبکه توییتر به انتشار تصاویر و ویدئوهایی که در آنها اولاند را با مدل‌های موی جدید و طنزآمیزی نشان می‌داد پرداختند. آنها در این تصاویر به اولاند آرایش موی سر و شکل و شمایل افرادی نظیر ملکه انگلیس و زلاتان ابراهیمویچ ستاره تیم پاریسن ژرمن فرانسه را دادند.

خبرگزاری ایسنا

 
ارسال دیدگاه