تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» در سیمرغ برگزار می‌شود

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ گفت: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» با حضور کیومرث باغستانی نویسنده و شاعر بومی که داری تألیفات و آثار متعددی و جوایز بی‌شماری است برگزار می‌شود.

نعیمه خنکدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سیمرغ ما، اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان سیمرغ در راستای شکوفایی استعداد اعضا، رشد خلاقیت و بهره‌گیری از اوقات فراغت همچنین آشنایی با مفاخر علمی و هنری استان و شهرستان سلسله نشست‌هایی مستمر با عنوان «چِلچِلا و چِش روشنی» برگزار می‌کند.

 

وی افزود: این برنامه ویژه اعضای نوجوان مرکز بوده و تا امروز دو دوره از این نشست‌ها با حضور نویسندگان و شاعران مطرح استانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ برگزارشده است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان بهانه‌ای شد تا بار دیگر از حضور یک فرهیخته در رشته ادبیات به‌خصوص در بخش کودک و نوجوانان بهره ببریم، تصریح کرد: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» با حضور کیومرث باغستانی نویسنده و شاعر بومی که داری تألیفات و آثار متعددی و جوایز بی‌شماری است برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: سومین نشست «چِلچِلا و چِش روشنی» روز سه‌شنبه ساعت ۱۲ در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان سیمرغ شروع می‌شود و تا ساعت ۱۴ ادامه خواهد داشت.

 

خنکدار در پایان گفت: در این نشست ضمن خوانش آثار منتخب مطالبی با محوریت «چگونه داستان بخوانیم» بیان و به بحث و تبادل‌نظر در این خصوص پرداخته می‌شود.

 

ارسال دیدگاه