تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هلاکت ۲ عضو گروهک ضدانقلاب در سروآباد

فرمانده سپاه کردستان از هلاکت دو عضو دیگر تیم اشرار وابسته به گروهک‌های معاند و ضدانقلاب در شهرستان سروآباد این استان خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه کردستان ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: در ادامه عملیات کوهسالان سروآباد که موفق به هلاکت ۱۱ عضو یک تیم از اشرار وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب شدیم، براساس اخبار دریافتی از مردم منطقه، به‌نظر می‌آمد که دو سه نفری از اعضای این تیم زنده مانده‌اند.


به گفته فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر کردستان، بر همین اساس و اخباری را که مردم خوب منطقه لحظه به لحظه به ما می‌رساندند، یک عملیات را طرح‌ریزی کردیم و کار برای جستجو و پیدا کردن این افراد آغاز شد.

سردار رجبی خاطرنشان کرد: در نهایت ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه این افراد را در اطراف روستای بوریدر شهرستان سروآباد محاصره کردیم و هر دو نفر آنها را به هلاکت رساندیم.

وی ضمن قدردانی از مردم منطقه بخصوص مردم روستاهای دگاگا، بوریدر، چشمیدر، هرسین، رزاب و دیگر روستاهای اطراف بخاطر همکاری خوب آنان با نیروهای سپاه، گفت: مردم کردستان تحت هیچ شرایطی اجازه ورود ضدانقلاب به داخل مرزهای کشور را نمی‌دهند و این را می‌توان از یادداشت سرکرده این تیم اشرار درک کرد که در دفتر یادداشت روزانه اش نوشته بود «به نتیجه‌ای رسیده‌ام که مردم آنچه را که ـ به زعم این افراد شرور خدمت می‌نامند ـ همراهی نمی‌کنند و جای ما را به نیروهای کشور اطلاع می‌دهند و حضور ما بی‌اثر است که اگر برگردم به مسوولان خود می‌گویم مردم کردستان شماها را نمی‌خواهند».

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تصریح کرد: دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای ما باید خوب درک کرده باشند، گرچه اولین بار نیست که از نظام جمهوری اسلامی در طول عمر بابرکت انقلاب ضربه می‌خورند، اما مزدوری برای کشور عربستان که خود مزدور آمریکا و اسرائیل است، نتیجه‌ای جز این نخواهد داشت که هر کس به قصد ضربه‌زدن وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شود، به درک واصل خواهد شد.

سردار رجبی یادآوری کرد: آنها ۱۳ نفر در قالب یک تیم برای عملیات به خاک ما فرستاده بودند اما هیچ کدام از آنها سالم برنگشتند و همه به هلاکت رسیدند چون ما به عنوان نیروهای سپاه، امنیت استان و کشور را خط قرمز خود می‌دانیم، به عنوان یک وظیفه ذاتی، از امنیت و آسایش مردم با رویکرد جهادی دفاع می‌کنیم.

رجبی همچنین هلاکت این افراد شرور را برای ضدانقلاب و گروهک‌های وابسته به کشورهای دشمن حاوی پیام جدی دانست که سپاه بیت‌المقدس کردستان آمادگی لازم برای مقابله با هر تهدیدی را دارد و نیروهای رزمنده سپاه کردستان ضمن اشرافیت کامل بر منطقه، از توان رزمی بالایی برخوردارند که با مزدوران ضدانقلاب برخورد قاطع خواهد کرد.  

هفته گذشته نیز نیروهای توانمند سپاه کردستان در یک عملیات موفق در منطقه سروآباد، یک تیم ۱۱ نفره اشرار وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب را منهدم کردند و همه اعضای این تیم را به هلاکت رساندند.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه